Oficialiai atidarytas pėsčiųjų ir dviračių takas Vištytyje

Vištytyje oficialiai atidarytas pėsčiųjų ir dviračių takas, sujungęs  S. Dariaus ir S. Girėno bei Ežero gatves.

Vištyčio pėsčiųjų ir dviračių taką projektavo UAB „Rusnė“, o statybos darbus atliko vilkaviškiečių įmonė – UAB „Mevilsta“. Naujasis takas – 400 m ilgio, jo plotis – 2,5 m. Take įrengtas apšvietimas, modernūs suoliukai, šiukšliadėžės.

Tako atidarymo renginyje dalyvavo ir simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai: meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita, tako statybos darbus atlikusios įmonės UAB „Mevilsta“ generalinis direktorius Arvydas Jackūnas.

Renginyje dalyvavę garbūs svečiai ne tik perkirpo atidarymo juostelę, bet ir patys vaikščiojo naujuoju taku, gėrėjosi atsiveriančiu vaizdu. Kaip pasakojo Vištyčio seniūnas B. Polita, naujasis takas jau dabar tapo ne tik vietinių gyventojų, bet ir miestelio svečių traukos objektu.

Tako įrengimo projektas buvo finansuojamas iš dviejų šaltinių: ES fondų – Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ bei Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas