Paaiškėjo galimi „Sūduvos“ varžovai Čempionų lygos atrankoje

Marijampolės „Sūduvos“ ekipa 2020-2021 m. Čempionų lygos atrankos turnyro pirmajame etape bus skirstyta komanda ir jau žino galimų savo varžovų sąrašą.

Paskutinis galimas varžovas paaiškėjo Slovėnijoje, kurios čempionu su „Celje“ tapo Domantas Antanavičius. Per paskutiniąsias rungtynes Celjės ekipa namie sužaidė lygiosiomis 2:2 su Liublianos „Olimpija“ ir to užteko pirmajai vietai išsaugoti.

Tuo pačiu „Celje“ užėmė paskutinę vietą neskirstytųjų sąraše ir tarp skirstytųjų pasiuntė Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija). „Olimpija“ pergalės atveju ši ekipa būtų tapusi čempione ir užėmusi vietą tarp skirstytųjų, o gruzinai būtų patekę tarp neskirstytų ekipų.

Neskirstytų komandų sąrašas:
„Fola Esch“ (Liuksemburgas)
Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija)
Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)
Talino „Flora“ (Estija)
Bresto „Dinamo“ (Baltarusija)
„Riga“ (Latvija)
„Connah’s Quay“ (Velsas)
„Klaksvik“ (Farerų salos)
„Europa“ (Gibraltaras)
„Celje“ (Slovėnija)
Jerevano „Ararat-Armenia“ (Armėnija)
Kuopio KuPS (Suomija)
„Reykjavik“ (Islandija)
„Tirana“ (Albanija)
Kratovo „Sileks“ (Šiaurės Makedonija)
„Floriana“ (Malta)
Preliminaraus etapo laimėtojai (Belfasto „Linfield“, Šiaurės Airija; „Tre Fiori“, San Marinas; Kosovo čempionai; Andoros čempionai)

Skirstytų komandų sąrašas:
Glago „Celtic“ (Škotija)
Nursultano „Astana“ (Kazachstanas)
Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija)
Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija)
Agdamo „Qarabag“ (Azerbaidžanas)
Varšuvos „Legia“ (Lenkija)
Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)
„Molde“ (Norvegija)
Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova)
Budapešto „Ferencvaroš“ (Vengrija)
„Dundalk“ (Airija)
Bratislavos „Slovan“ (Slovakija)
Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva)
Nikosijos „Omonia“ (Kipras)
Rumunijos čempionai
„Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina)
Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija)

Čempionų lygos atrankos I etapo burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną, II etapo – rugpjūčio 10 d.

 

FK „Sūduva“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE