Pacientų lankymo ir siuntinių perdavimo tvarka savaitgalį

Nuo  kovo 3 d.,  norėdami apsaugoti VšĮ Marijampolės ligoninėje gydomus pacientus ir dirbantį personalą, esame sustabdę pacientų lankymą.

Norime informuoti, kad šeštadienį ir sekmadienį leidimus turintys asmenys, pacientus gali aplankyti nuo 10.00 iki 12.00 ir nuo 16.00 iki 18.00 val. Pas pacientą gali atvykti vienas lankytojas, turintis vardinį leidimą, išduotą skyriaus vedėjo. Įėjimas į ligoninę iš Palangos g. (prie Konsultacijų poliklinikos registratūros). Atkreipiame dėmesį, kad įėjimo durys bus atrakintos tik minėtomis valandomis. Šiuo laiku pacientai taip pat bus išrašomi į namus.

Savaitgalį pacientams taip pat galima perduoti siuntinius. Siuntiniai priimami 10.00-12.00 ir 16.00-18.00 val. Siuntinių perdavimo vieta – nesikeičia. Perdavimas vykdomas ligoninės pacientų rūbinės patalpose. Įėjimas iš Palangos gatvės pusės, šalia administracijos (atvykus sekti nuorodas). Ant siuntinio prašome nurodyti paciento vardą ir pavardę, skyrių bei palatos numerį.

Primename, kad pacientai, atvykę į Marijampolės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, įėjus per pirmąsias duris, turi pakelti telefono, esančio kairėje pusėje, ragelį. Juo atsiliepsiantis ligoninės personalas pateiks kontrolinius klausimus, susijusius su koronaviruso prevencija.

Atsakę į juos, jūs:

  1. būsite įleisti į Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių įprasta tvarka
  2. jei specialistai pastebės riziką dėl galimo užsikrėtimo koronavirusu, jūs būsite izoliuoti atskiroje patalpoje, kol atvyks GMP automobilis ir jus perveš į Kauno klinikinės ligoninės infekcinių ligų kliniką.

Tiek suaugusieji, tiek vaikai įleidžiami per vienas duris – Suaugusiųjų Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus.

Dar kartą norime priminti, kad Jei lankėtės šalyje, kurioje patvirtinti žmogaus susirgimai koronavirusu, turėjote artimą sąlytį su žmogumi, kuriam patvirtintas ar tikėtinas koronavirusas, dirbote aplinkoje, kurioje buvo gydomi asmenys, sergantys koronaviruso infekcija, pajutus peršalimo ar ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus: slogą, kosulį, karščiavimą, apsunkintą kvėpavimą, čiaudulį ar gerklės skausmą, prašome patiems nevykti į ligoninę, skambinti greitosios pagalbos telefonu 112.

 

VšĮ Marijampolės ligoninė informacija

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE