Pagarbą ir meilę užsitarnavęs klebonas išlydėtas iš Kybartų

Saulėtą sekmadienį Kybartų Eucharistinio Išganytojo bažnyčioje paskutines šventas Mišias šioje parapijoje aukojo klebonas Vaidotas Labašauskas.

Iškilmingų padėkos šv. Mišių metu 10 metų Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijai vadovavusį mylimą ir gerbiamą kleboną parapijiečiai, Kybartų bendruomenės nariai, valdžios atstovai išlydėjo į Prienus, kuriuose V. Labašauskas kunigystės kelią tęs jau kaip Prienų parapijos dekanas. Į Kybartų Dievo namus vos tilpo visi, kurie norėjo atsisveikinti su uoliai tarnavusiu ir gilų pėdsaką visų širdyse palikusiu dvasininku.

Vaidotas Labašauskas Kybartų Eucharistinio Išganytojo bažnyčia
Algirdas Neiberka ir Vaidotas Labašauskas

Kybartiečiai savo mylimą kleboną išlydėjo su gėlėmis, dovanomis ir ašaromis, linkėjo daug sveikatos, Dievo palaimos, dėkojo jam už bendrystę, suteiktą dvasinę stiprybę, maldą, žmogišką paprastumą ir šypseną, kuri jau tapo vizite klebono kortele.

Po Šv. Mišių klebonui dovanotas atsisveikinimo koncertas, kurį suorganizavo Kybartų kultūros centras ir Kybartų seniūnija.
Jo metu Kybartų seniūnas Romas Šunokas kvietė prisiminti septynis Bažnyčios sakramentus, prie kurių čia, Kybartuose, teko prisiliesti klebonui Vaidotui Labašauskui. V. Labašauskas dalijosi prisiminimais, o jam dėkojo ir Sutvirtinimo sakramentui privesti jaunuoliai, ir sutuoktinių poros, ir nelaimės akivaizdoje sustiprinti kybartiečiai, ir Dievą iš naujo pažinę Alfa kursų nariai.

Už tarnystę mūsų rajone ir suteiktą šilumą, suburtą stiprią tikinčiųjų bendruomenę dvasininkui padėkojo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Per 14 tarnystės Vilkaviškio rajone metų (4 metus Vaidotas Labašauskas tarnavo Keturvalakių parapijoje) kunigas užsitarnavo didelę parapijiečių pagarbą ir meilę.

A. Neiberka pabrėžė, kad V. Labašauskas yra nuoširdumo, paprastumo pavyzdys, įkvepiantis geriems ir kilniems darbams, suburiantis bendruomenę ir nešantis šviesą. Meras dvasininkui dėkojo už dėmesingumą, jautrumą, atjautą ir pasiaukojimą žmonėms, nuoširdų bendradarbiavimą, suburtą jaunimo chorą, kuris daro Kybartų parapiją išskirtine. Savivaldybės vadovas linkėjo V. Labašauskui Dievo palaimos, sėkmės tolesnėje tarnystėje.

Visų tikinčiųjų vardu Meras įteikė kunigui atminimo dovaną – kraštiečio, tautodailininko Zenono Skinkio meno kūrinį.

Atsisveikinimo koncerte pasirodė Kybartų pučiamųjų instrumentų orkestras, arfininkė Viktorijai Smailytei-Karkienė ir trombonininkas Saulius Karka, dainininkė Laura Ziegoraitytė, bažnyčios jaunimo choras.

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE