Pagerbta Europos shinkyokushin karatė vicečempionė Raminta Makackaitė

Vilniuje vyko Europos shinkyokushin karatė suaugusiųjų čempionatas, kuriame dalyvavo per 200 stipriausių Europos kovotojų.

Šiame čempionate savo jėgas išbandė Marijampolės karatė sporto klubo „Tornadas“ sportininkė Raminta Makackaitė. Dar vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate iškovojusi bronzą kumite rungtyje ir tapusi čempione kata rungtyje, sportininkė sugebėjo ir Europos čempionate užlipti ant prizininkų pakylos.

Kata rungtyje, jau tris metus iš eilės, keisdama amžiaus grupes ir gynusi čempionės titulą, Raminta tapo Europos vicečempione – tik finale nusileido jau čempione buvusiai sportininkei iš Belgijos.

Kumite rungtyje per pagrindinį laiką įveikusi daug vyresnę ir jau tituluotą priešininkę iš Lenkijos, Raminta pateko į pusfinalį, kuriame nusileido kitai Lietuvos atstovei, kuri galiausiai ir tapo čempione šioje kategorijoje.

Sportininkę R. Makackaitę už aukštus sportinius rezultatus ir Marijampolės vardo garsinimą padėkos raštu ir asmenine dovana apdovanojo Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda. Už sportininkės paruošimą Europos čempionatui taip pat buvo apdovanoti jos treneriai Valius Rudys ir Karolis Rudys.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE