Pagerbta Vilkaviškio krepšinio komanda – čempionė

Vilkaviškio rajono savivaldybėje paskutinę balandžio mėnesio dieną buvo pagerbta Vilkaviškio krepšinio komanda „Perlas“, 2019 m. Lietuvos regionų lygos (RKL) B diviziono finalinėse varžybose iškovojusi aukso medalius ir čempionų taurę.

Į Savivaldybę atvykusius krepšininkus pasveikino vadovai: Meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė. Komandos pagerbime taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Žemaitaitis.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka pasveikino su labai svarbia pergale ir įteikė padėkos raštus aukštą rezultatą pasiekusiai komandai.

Padėkos raštą už 2018–2019 m. sezone Lietuvos Regionų krepšinio lygos B divizione iškovotą pirmąją vietą atsiėmė komandos vadovas Rokas Šlivinskas. Jam taip pat įteikta Vilkaviškio vėliava, kad ši pergalė nebūtų vienintelė ir Vilkaviškio vardas dar ne kartą nuskambėtų tarp geriausiųjų. Savivaldybės administracijos vadovai komandai-čempionei įteikė simbolinę dovaną, linkėdami neprarasti entuziazmo ir toliau sėkmingai garsinti Vilkaviškio rajono vardą krepšinio srityje. Savo ruožtu Komandos vadovas R. Šlivinskas įteikė Savivaldybės merui A. Neiberka vieną iš auksinių čempionų medalių.

Už puikius sportinius pasiekimus ir Vilkaviškio rajono garsinimą padėkos raštais taip pat apdovanotas komandos vyr. treneris Kęstutis Juozaitis, trenerio asistentai Justas Bagurskis ir Augustas Valantinas, naudingiausias komandos žaidėjas Arturs Pelšs ir rezultatyviausias komandos žaidėjas Tomas Milinskas.

„Džiaugiamės Vilkaviškio krepšinio komandos „Perlas“ aukštais pasiekimais. Viliamės, kad ateityje Jūs dar ne kartą garsinsite Vilkaviškio rajono vardą tarp aukščiausios lygos žaidėjų“, – į sportininkus kreipėsi Savivaldybės vadovas ir prisipažino nesitikėjęs, kad šiai jaunai komandai pavyks per tokį trumpą laiką pasiekti tokius aukštus sportinius rezultatus.

Iškovojusi aukso medalius Lietuvos regionų lygos B divizione Vilkaviškio krepšinio komanda „Perlas“ pateko į aukštesnį RKL divizioną ir kitame sezone susirungs su dar aukštesnio lygio krepšinio komandomis.

Pasidalyti įspūdžiais po labai sėkmingo sezono ir aptarti ateityje laukiančių iššūkių Savivaldybės vadovai pakvietė krepšininkus prie kavos puodelio.

2018–2019 m. sezone Lietuvos Regionų krepšinio lygos B diviziono nugalėtojais tapo: Arturs Pelšs (naudingiausias komandos žaidėjas), Tomas Milinskas (rezultatyviausias komandos žaidėjas), Aurimas Birgelis, Evaldas Černauskas, Paulius Grigaitis, Marius Kazlauskas, Henrikas Lubinas, Viktoras Merkevičius, Jonas Ročka, Mantvydas Siauka, Arminas Šaulys, Edgaras Tamašaitis, Rokas Valiulis. Komandos vyr. treneris Kęstutis Juozaitis, trenerio asistentai Justas Bagurskis ir Augustas Valantinas, komandos vadovas Rokas Šlivinskas.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE