Palaikykime marijampolietę Rugilę Lingytę „Lietuvos balso“ finalinėse kovose

Erika SIMNIŠKYTĖ

Šį sekmadienį (gruodžio 20 d.) prasideda LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalinės kovos. Jose dalyvaus ir marijampolietė Rugilė Lingytė, kurios talentas nepaliko abejingų ir leido merginai šiame projekte nukeliauti taip toli.

Pasiteiravus Rugilės, kaip ji jaučiasi prieš tokį svarbų savo gyvenimo įvykį, mergina tikina, jog labai laukia šio sekmadienio ir kol kas jaučiasi rami. „Aišku, didžiausias jaudulys bus sekmadienį, nes man tai pirmas toks išbandymas gyvenime” – teigia pašnekovė. R. Lingytė prisipažįsta, kad „užkulisių virtuvė“, tiesioginis eteris jai nėra naujiena, tačiau „Lietuvos balso“ finalinės kovos nėra paprasti koncertai, prie kurių jauna dainininkė yra įpratusi, nes koncertuoja su grupe „O lia lia”. „Ten aš dainuoju su grupe, o dabar einu pakovoti už save”.

Anot „Lietuvos balso“ dalyvės, kaip ir ankstesnėse kovose, taip ir dabar, ji stengsis pasirodyti kuo geriau. Vienintelis dalykas, dėl kurio mergina nerimauja yra staiga užklupusi liga, kuri gali sutrukdyti gerai pasirodyti sekmadienio tiesioginėje transliacijoje. Tačiau pašnekovė viliasi, kad taip neatsitiks ir ji gales atskleisti visas gražiausias savo balso spalvas.

Kaip ir kiekvienas „Lietuvos balso” dalyvis, Rugilė tikisi geriausio. „Tiek, kiek priklausė tik nuo manęs, aš padariau ir nuėjau iki finalinių kovų! Šį sekmadienį prasideda tiesioginės laidos. Jau bus reikalingas žmonių palaikymas. Nuo to priklausys mano išlikimas projekte”. Dainininkė tikisi kuo didesnio žmonių palaikymo: ne tik moralinio, bet ir palaikymo skambinant ar siunčiant žinutes. „Kiekvienas Jūsų balsas man be galo svarbus. Tad laukiu visų jau šį sekmadienį 19:30 per LNK!”

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE