Paminėtas 5 – asis Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gimtadienis

Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras jau penkis metus rūpinasi viso rajono gyventojų sveikata, formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius, organizuoja sveikatos mokymo ir ugdymo renginius. Liepos 1-ąją visus draugus, partnerius, rajono gyventojus, neabejingus saugiai, sveikai aplinkai, biuras pakvietė paminėti savo veiklos jubiliejų.

Prie Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus vykusioje nuotaikingoje gimtadienio šventėje netrūko įvairių veiklų tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Biuro darbuotojos pristatė vykdomas veiklas, kvietė visus sukti „Laimės ratą“, norintys galėjo išsitirti kūno masės analizatoriumi, išmokti, kaip teikti pirmąją pagalbą, dalyvauti praktiniame užsiėmime „Garso terapija“. Vaikučiai galėjo išbandyti Zoo jogą, pasipuošti veidą spalvingais piešiniais ar pasimankštinti.

Pasveikinti biuro su gražiu jubiliejumi atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Savivaldybės meras dėkojo biurui už aktyvią veiklą ir kalbėjo, jog jis jau tapo neatsiejama rajono visuomenės sveikatinimo dalimi.

„Noriu pasidžiaugti visa Jūsų komanda, atliekamu darbu ir pastangomis mokant sveikos gyvensenos mūsų rajono gyventojus. Tikiu, kad šie penkeri metai tik pradžia, o Jūs ir toliau nestokosite idėjų, naujų tikslų ir planų“, – kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Prieš keletą savaičių biuras buvo paskelbęs konkursą, kuriame rajono gyventojai buvo kviečiami kurti eilėraščius su fraze visuomenės sveikatos biuras. Šventės metu visiems konkurso dalyviams už dalyvavimą, kūrybiškumą įteiktos simbolinės dovanėlės.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE