Partneriu asmeninio asistento paslaugoms patvirtintas Vilkaviškio vyskupijos Caritas

Marijampolės savivaldybės administracija, siekdama įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų finansavimo sąlygų aprašą bei Asmeninio asistento paslaugų organizavimo ir teikimo tvarkos aprašą, organizavo projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ partnerių asmeninio asistento paslaugoms organizuoti ir teikti atrankos konkursą.

Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriaus 2019-05-21 įsakymu Nr. DV-890 „Dėl projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Marijampolės savivaldybėje“ partnerių asmeninio asistento paslaugoms organizuoti ir teikti patvirtinimo“, partneriu minėto projekto paslaugoms organizuoti ir teikti patvirtintas Vilkaviškio vyskupijos Caritas.

Asmeninio asistento paslaugos – namų ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant) individualiai asmeniui iki 4 val. per parą 7 dienas per savaitę teikiama pagalba, padedanti įgalinti jo savarankiškumą ir užtikrinti jo gyvybines veiklos funkcijas (asmens higiena, mityba, judėjimas/mobilumas, socialiniai santykiai ir aplinka).

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE