Pasieniečiai sulaikė į Lietuvą įvažiavusį įtartiną mikroautobusą

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė įtartiną mikroautobusą „Mercedes Benz“ ir jį vairavusį Lietuvos pilietį, nuolat gyvenantį Vokietijoje. Pirminiais duomenimis, suklastoti transporto priemonės registracijos ir kėbulo numeriai.

Sekmadienį ryte Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai – Marijampolė, patikrino iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavusį mikroautobusą „Mercedes Benz Sprinter“. Transporto priemonė buvo paženklinta lietuviškais registracijos numeriais.

Prie vairo sėdėjo 28 metų Lietuvos gyventojas, nuolat gyvenantis Vokietijoje.

Patikros metu VSAT pareigūnai nustatė, kad automobilio gamintojo identifikacinis numeris yra galimai suklastotas. Pirminiais duomenimis, pakeista gamyklinė jo lentelė. Įtarimų sukėlė ir 2010 metais pagaminto mikroautobuso lietuviškas registracijos numeris – jame VSAT pareigūnai taip pat įžvelgė klastojimo požymių.

Dėl transporto priemonės identifikacinių numerių suklastojimo Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusikaltimą gresia areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Po apklausos lietuvį VSAT pareigūnai uždarė į areštinę. Mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ laikinai saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

 

VSAT informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE