Pasieniečiams įkliuvo armėnas, turėjęs automobilyje nelegalų ginklą

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė į Lenkiją vykusį armėną, automobilyje turėjusį neteisėtą nešaunamąjį ginklą. Paaiškėjo, kad užsienietis neturėjo teisės laisvai keliauti Šengeno erdvėje.

Antradienį VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu patikrinti sustabdė Lenkijos link vykusį automobilį „Citroen Berlingo“ lenkiškais numeriais.

Vairuotojas, 42-ejų Armėnijos pilietis, VSAT pareigūnams pateikė pasą, kurioje buvo negaliojanti Lenkijoje išduota Šengeno viza.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai susisiekė su kolegomis Lenkijoje ir operatyviai išsiaiškino, jog armėnas vis tik turi teisę gyventi minėtoje užsienio valstybėje, tačiau negali išvykti iš jos teritorijos į kitą Šengeno zonos šalį.

Asmens apžiūros vyro rankinėje VSAT pareigūnai aptiko nešaunamąjį ginklą, kastetą.

Už tai, kad reikiamų kelionės dokumentų neturėjęs armėnas pažeidė atvykimo, buvimo ir išvykimo iš Lietuvos tvarką jam skirta administracinė nuobauda įspėjimas.

Dėl neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Armėnas uždarytas į areštinę, o jo vairuotas automobilis saugomas Kalvarijos užkardoje.

VSAT informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.