Paskutinis „Sūduvos“ varžovas Kipre – Jerevano „Urartu“

Treniruočių stovyklą Kipre baigianti Marijampolės „Sūduva“ trečiadienį surengė paskutinę treniruotę šioje šalyje, o ketvirtadienį sužais paskutiniąsias rungtynes. Lietuvos čempionų varžovais bus Jerevano „Urartu“ futbolininkai.

Šis pavadinimas Armėnijos futbole žinomas tik nuo 2019-ųjų rugpjūčio 1 dienos, kai buvo pakeistas gerai žinomo klubo „Banants“ vardas.

Nuo 1992-ųjų egzistuojantis klubas per savo istoriją kartą (2013-2014 m.) tapo Armėnijos čempionu ir 3 kartus (1992, 2007 ir 2016 m.) laimėjo šalies taurę.

2018-2019 m. savo šalies čempionate Jerevano komanda užėmė trečiąją vietą, tačiau 2019-2020 m. sezoną pradėjo prastai ir po 15 turų tenkinasi 8-ąją vieta.

Treniruočių stovykloje Kipre „Urartu“ darbuojasi savaitę. Pirmąsias kontrolines rungtynes su Rusijos „Ufa“ armėnai sužaidė lygiosiomis 0:0. „Sūduva“ mačą su Ufos komanda taip pat baigė taikiai – 1:1.

Marijampolės ir Jerevano komandos gyvena tame pačiame viešbutyje Agia Napoje, tad „Sūduvos“ žaidėjai nuolat prasilenkia ir su vienu jiems neblogai pažįstamu žaidėju – buvusiu Vilniaus „Riterių“ gynėju Jevgenijumi Osipovu, kuris dabar atstovauja „Urartu“.

„Sūduvos“ rungtynės su „Urartu“ bus žaidžiamos 15 val. Aradipu savivaldybės stadione, kuriame marijampoliečiai žaidė ir su Česke Budejovicų „Dynamo“.

 

FK „Sūduva“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE