Patogūs ir nauji šaligatviai Uosupio gatvėje

Šiais metai Mokolų mikrorajonas išties buvo kardinaliai atnaujintas. Kiek anksčiau buvo atnaujintas vienos pusės šaligatvis Mokolų gatvėje, pėsčiųjų ir dviračių tako atnaujinimo darbai baigti ir J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvėje. Sutvarkytu šaligatviu taip pat džiaugiasi ir Uosupio gatvės gyventojai. Tai jau trečioji gatvė Mokolų mikrorajone, kurioje buvo atlikti kapitalinio remonto darbai.

Šaligatvis uosupio g marijampolėČia, Uosupio gatvėje, buvo nutiesta beveik pusantro kilometro ilgio naujas betoninių trinkelių pilkos spalvos šaligatvis, o kiekvienoje gatvės pusėje ties šaligatvio pabaiga įrengtos raudonos spalvos betoninių trinkelių nuožulnios plokštumos su įspėjamaisiais paviršiais akliesiems ir silpnaregiams.

Anksčiau gyventojams nepatogumų kėlęs iškrypusiomis plytelėmis dengtas šaligatvis nuo šiol tapo patogiu ir pėstiesiems, ir mamoms su vežimėliams ar gyventojams, riedantiems alternatyviomis transporto priemonėmis: riedučiais, paspirtukais ar dviračiais.

„Šaligatviai jau sutvarkyti ir patogūs, tokia pati netrukus taps ir kiek daugiau nei 700 metrų važiuojamoji kelio dalis. Jeigu šiais metais orai bus tokie pat palankūs infrastruktūros darbams kaip praėjusiais, kelio danga taip pat dar šiemet bus pakeista, atnaujinta ir patogi vairuotojams.“, sako Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE