Patogus smurtaujančio vyro gyvenimas baigsis: G. Žemaitė ryžtingai gynė kenčiančią moterį

„Man paskambino Jolanta. Ji guodėsi, kad į savo butą prieš keletą metų priėmė sugyventinį. Tačiau jau kurį laiką pora nesutaria, vyras ėmė smurtauti. Jolanta prašė, kad padėtume nutraukti santykius, kurie tapo kančia“, – apie antradienį „TV pagalbos“ eteryje pasirodysiančią istoriją pasakojo Gerda Žemaitė.

Jolanta sako, kad su Rolandu kartu gyvena maždaug 14 metų. Moteris pasakoja, kad vyriškis buvo pasiekęs dugną – vartojo narkotikus. Priėmusi pas save į butą, Jolanta Rolandą pastatė ant kojų. „Aš ištraukiau jį iš duobės, parsivežiau čia, kad nebūtų barnių. Tačiau netrukus Rolandas krito į kitą duobę – pradėjo gerti“, – TV3 laidos „TV pagalba“ narei Gerdai pasakojo Jolanta.

Jausmai šalo, ir dabar Jolanta sako vyrui nebejaučianti visiškai nieko. „Jau trejus metus tarp mūsų nieko nėra. Gyvenam kaip brolis su seserimi. O dar įkaušęs jis mane visokiais žodžiais išvadina, prie visko kabinėjasi. Nebegaliu aš taip daugiau gyventi“, – guodėsi moteris.

Naktį Jolanta praleido kaimynės namuose, mat sugyventinis nusprendė pernakvoti šalia jos buto durų. „Jis net į darbą neišėjo. O kai prasiblaivė, dingo. Bet jis grįš“, – sakė įbauginta moteris.

Vienintelis Jolantos noras – atsikratyti sugyventiniu. Tik viena pati Jolanta to padaryti nesugeba. Rolandas tvarkingų, šiltų namų palikti neketina. Kiek policija vyriškį beišveža, jis vis grįžta. Rolando gėrimą Jolanta gal dar ir pakęstų, tačiau vyriškis ją nuolat muša. „Jis visai neseniai papuolė į areštinę už smurtą. Ir dabar aš kiekvieną dieną bijau sulaukti Rolando namuose, nes žinau, kad tada bus…“ – nerimavo Jolanta.

Po kelių dienų Gerdai pavyko užtikti Rolandą Jolantos namuose. Vos tik įžengęs pro duris, jis puolė koneveikti sugyventinę. „Ko ta durnė iš manęs nori? Ji pati geria. Ir nemoka gerti, o paskui nusišneka“, – žodžių į vatą nevyniojo Rolandas.

Jolanta taip pat neatsiliko ir apkaltino sugyventinį sudaužius televizorių, trenkus jos galvą į stalą.

„Akivaizdu, kad Rolandui gyventi pas Jolantą labai patogu ir niekur jis nesiruošia kraustytis. Vyriškis mano, kad tai – eilinis Jolantos bandymas juo atsikratyti. Ir kad viskas pasibaigs kaip visada – Jolanta papyks, nustos, o jis kaip niekur nieko grįš namo“, – situacija įvertino Gerda.

Tačiau gelbėtoja nusiteikusi ryžtingai – su Rolando sutikimu ar be, ji nusiteikusi padėti Jolantai atsikratyti smurtaujančio sugyventinio.

Informacija paviešinta alfa.lt portale 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.