Pažinkite Marijampolės miestą mindami dviračiu

Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ marijampoliečiams  ir miesto svečiams pristato net du, 17 kilometrų ir 6 kilometrų, dviračių maršrutus!

Išradingų iniciatyvų nestokojantis „SMART Marijampolė“ kolektyvas šiais metais prisideda prie Marijampolės miesto dienoms skirto bėgimo „Bėgam už Marijampolę“ ir kviečia dalyvauti virtualiame renginyje „Minam už Marijampolę 2021“. Išradingiausių renginio dalyvių lauks papildomi prizai. Virtualaus mynimo pradžia: 2021 05 23 8:00 val. – pabaiga: 2021 05 29 20:00 val. Daugiau informacijos apie renginį: https://marijampoletic.lt/naujienos/minam-uz-marijampole-2021-virtualiai/.

Naujieji dviračių maršrutai suteiks galimybę pamatyti jau pamėgtas bei atrasti naujas vietas. Ilgojo maršruto metu aplankysite visus mieste esančius parkus, išvysite visame pasaulyje vienintelį paminklą cukriniam runkeliui, užsuksite į Kvietiškio dvarą bei grožėsitės atnaujintu Pašešupio parku, kuriame galėsite atsikvėpti, išsimaudyti, sužaisti šachmatais ar pasigrožėti regyklos vaizdais!

Trumpojo maršruto pradžia – geležinkelio stotyje, tad kelionė prasideda vos tik išlipus iš traukinio arba autobuso (Marijampolės autobusų stotis čia pat). Mindami dviratį susipažinsite su miesto centre esančiais objektais, jų istorija, lankysitės legendomis apipintame kačių kiemelyje, išvysite Malonny gatvės meno kūrinius.

Šis maršrutas taip pat veda per du populiariausius miesto parkus – Vytauto Didžiojo parką ir Poezijos parką, kuriame šiltuoju metų laiku būtinai sustokite pasimėgauti ledais ar pieno kokteiliais, kava ir saldžiais vafliais.

Kviečiame pažinti Marijampolę ir rinktis aplinkai draugišką transporto priemonę. Turizmo informacinis centras primena, kad nedarbo metu dviračių maršrutus rasite viešbutyje „Mercure“ esančiame stende.

Pagal SMART Marijampolė informaciją parengė

Marijampolės savivaldybės administracijos

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE