Per parą – 775 nauji COVID-19 atvejai, tačiau lengviau atsikvėpti dar nereikėtų

Lietuvos statistikos departamentas praneša, kad per sekmadienį šalyje buvo patvirtinti 775 nauji susirgimo COVID-19 atvejai. Sūduvos regione nustatyti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausiai iš jų – Vilkaviškyje. Tiesa, nors atvejų skaičius sausio 10-ąją ir mažesnis, mirčių nuo COVID-19 skaičius išliko aukštas – Lietuvoje liga pasiglemžė 32 žmonių gyvybes.

„Pagal sergamumo rodiklius, pirmaujame visoje Marijampolės apskrityje. Turime būti kantrūs ir toliau atsakingai laikytis karantino nurodymų!“ – atsižvelgdamas į esamą situaciją šiandien gyventojus ragino Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka.

Būtent Vilkaviškyje per vakarykštę parą buvo patvirtinti 22 nauji COVID-19 ligos atvejai, tuo tarpu Marijampolėje vakar nustatyta 12 naujų susirgimų, Kazlų Rūdoje – 9, o Kalvarijoje ir Šakiuose – po 2.

Nors naujų atvejų ir buvo užfiksuota kiek mažiau, protrūkiuose naujų atvejų vis užfiksuojama.

Kaip praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) vakar buvo užfiksuoti 8 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai, kurie yra siejami su židiniu Kalvarijos globos ir užimtumo centre. Epidemiologų vertinimu, su šiuo protrūkiu iš viso jau susiję 13 ligos atvejų, iš kurių 11 yra gyventojai ir 2 darbuotojai.

Taip pat vakar buvo fiksuoti atvejai susiję su Kalvarijoje veikiančia maisto pramonės įmone.

„Vakarykštę parą registruoti atvejai, siejami su protrūkiais Kalvarijos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ (2 atvejai), Kazlų Rūdos lopšelyje-darželyje „Pušelė“ (iš viso – 4 atvejai), Vilkaviškio rajone įsikūrusiuose Didvyžių globos namuose,  kur iš viso nuo lapkričio 25 d. registruoti 107 infekcijos atvejai,“ – praneša NVSC specialistai.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE