Per praėjusią parą COVID-19 Lietuvoje nustatyta 2331 žmogui, Sūduvoje – 131 naujas atvejis

Vakar COVID-19 liga pasiglemžė dar 30-ies žmonių gyvybes, praneša Statistikos departamentas. Jauniausias miręs asmuo priklausė 20-29 metų amžiaus grupei. Dar po vieną žmogų mirė iš 30-39, 40-49 ir 50-59-erių metų amžiaus grupių.

Sausio 6-ąją teigiamą COVID-19 testo atsakymą gavo iš viso 2331 šalies gyventojas, o 131 iš jų – Sūduvos regione. Daugiausiai mūsų regiono gyventojų, kuriems vakar buvo patvirtintas koronavirusas, priklauso Vilkaviškio rajono savivaldybei. Ten užfiksuoti 54 nauji susirgimai. Marijampolėje, tuo tarpu, liga patvirtinta 44 asmenims, Šakiuose – 19. Kazlų Rūdoje sausio 6-ąją patvirtinti 9, o Kalvarijoje – 5 nauji susirgimo atvejai.

„Didžiausias naujų atvejų skaičius užfiksuotas koronaviruso židinyje Didvyžių socialinės globos namuose. Visų institucijų bendromis pastangomis stengiamasi kuo greičiau suvaldyti viruso plitimą šioje įstaigoje,“ – apie padėti rajone informavo Vilkaviškio meras Algirdas Neiberka.

Nacionalinios visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, Didvydžių socialinės globos namuose vakar buvo patvirtinta 17 koronavirusinės infekcijos atvejų, o šiuo metu ten iš viso registruota 96 COVID-19 ligos atvejai.

„Kidulių ambulatorijos gydytoja, prižiūrinti Kukarskės globotinius, informavo apie dviejų globotinių mirtį, šįkart jau nuo koronaviruso, dar vienas lieka hospitalizuotas, o visi kiti gyventojai jau laikomi pasveikusiais. Iš viso nuo infekcijos pradžios šiuose namuose  mirė keturi gyventojai,“ – vakar vakare apie situaciją židinyje informavo Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis.

Taip pat, NVSC duomenimis, vakar registruoti COVID-19 atvejai yra siejami su protrūkiais maisto pramonės įmonėmis Kalvarijoje ir Marijampolėje.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE