Pergalės Pasaulio Grappling čempionate

Spalio 9 d., Panevėžio ,,Cido” arenoje vyko II IGF Pasaulio Grappling čempionatas, kuriame dalyvavo Šakių sporto klubo „Audra“ treneriai – Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis. Abu sportininkai pasirodė puikiai.

Kęstutis Smirnovas meistrų grupėje Gi (su kimono) ir NoGi (be kimono) disciplinose, +90 kg. svorio kategorijoje iškovojo pirmąsias vietas ir pasipuošė aukso medaliais bei Pasaulio Grappling čempiono diržais. K.Smirnovui teko kovoti su keturiais sportininkais iš Lietuvos ir Latvijos. Pirmoje kovoje susitikus su latvių kovotoju, jį įveikė aiškia persvara atlikęs rankos skausmingą veiksmą. 

Antroje kovoje sportininkas laimėjo teisėjų sprendimu. Trečioje kovoje su latvių sportininku, jį įveikė labai greitai skausmingu rankos veiksmu. Ir finalinėje kovoje, šakiškiui teko atiduoti visas jėgas kovojant su Latvijos sportininku. Sportininkams per pagrindinį laiką nepavyko įrodyti savo pranašumo, tad buvo skiriamas 2 min. pratęsimas. Per pratęsimą K.Smirnovas buvo aktyvesnis, tad teisėjų sprendimu pergalė buvo skirta jam.

Tuo tarpu treneris Tautvydas Antanaitis Gi (su kimono) disciplinoje +100 kg. svorio kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Pirmoje kovoje taktiškai pergalę iškovojo T.Antanaitis. Jis finalinėje kovoje susitiko su sportininku iš Baltarusijos. Nors kova ir buvo lygi, tačiau per pratęsimą priešininkas buvo aktyvesnis, tad pergalė ir čempiono diržas atiteko Baltarusijos sportininkui.

Džiaugiamės ir sveikiname trenerius su pergalėmis ir linkime nesustoti kovotojo kelyje bei toliau rodyti gerą pavyzdį savo mokiniams. 

Galerijoje – autorių nuotraukos

Sporto klubo ,,Audra” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE