Plaukimo įgūdžius įgijo 108 Kalvarijos savivaldybės mokiniai

Nuo 2017 m. spalio vyko Kalvarijos jaunimo sporto klubo „Orija“ kuruojamas projektas „Mes norime plaukti“, kuriame dalyvavo 8-10 metų amžiaus 108 mokiniai. Dauguma dalyvių išmoko plaukti per 22 plaukimo treniruotes. Projektas buvo vykdomas norint atkreipti dėmesį į vaikų nemokėjimo plaukti problemą Lietuvoje, o tikslas – supažindinti su saugiu elgesiu vandenyje.

Projekto pradžioje vaikai buvo nedrąsūs, vandenyje jautėsi nejaukiai, tačiau treniruotėms įsibėgėjus, susidraugavo tarpusavyje, apsiprato vandenyje ir smagiai leido laiką. Vaikai ne tik savarankiškai susiruošdavo prieš ir po treniruotės, bet ir būdavo drausmingi, atidžiai klausydavo trenerio nurodymų.  Pasibaigus šioms mokymo pamokoms, vaikų gebėjimai ir pasiekimai buvo įvertinti. Mokiniams buvo įteikti plaukimo žinias patvirtinantys pažymėjimai.

Visgi  reikia nepamiršti, kad pasibaigus treniruotėms ir toliau vaikai turi neprarasti kontakto su vandeniu ir tobulinti savo plaukimo įgūdžius. Todėl visus raginame ir skatiname vaikus mokyti plaukti, o geriausias ir saugiausias būdas tai daryti yra baseinas ir profesionalus  treneris.

Kalvarijos savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.