Poilsio ir laisvalaikio oazė – toks Pašešupio parkas bus jau visai netrukus

Marijampoliečiai jau pastebėjo, kad tvarkomas Pašešupio parkas pamažu įgauna naują veidą. Parke jau beveik baigti įrengti takai, šalia kurių šiuo metu jau montuojami suoleliai, išvalyti abu parke esantys tvenkiniai, taip pat baigiamos įrengti vaikų žaidimų aikštelės ir aktyvaus poilsio infrastruktūra: teniso kortai, tinklinio, diskgolfo ir futgolfo aikštelės. Šiais metais parke šalia jau pasodintų apie 900 medžių dar 100 bus pasodinti , o šalia didžiojo tvenkinio bus įsėta „žydinčioji“ pieva. Parke apsilankęs Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda apžiūrėjo atliktus darbus bei su rangovu aptarė planuojamus projektinių sprendinių patobulinimus.

Pasak P. Isodos, vienas sudėtingiausių pastarojo meto projektų vyksta sklandžiai: „Visus metus vyravę palankūs orai Marijampolės Pašešupio parkasrangovams leido pasistūmėti į priekį ir šiandien jau galime matyti gražaus būsimo parko vaizdą. Tikimės, kad jau artimiausiu metu bus paklota sporto aikštelių danga, sumontuoti suoleliai ir užbaigti kiti smulkūs darbai. Suprantama, kad kol kas parkas panašesnis į statybvietę nei į poilsio vietą, kai kur dar trūksta vejos, tačiau darbams sparčiai artėjant prie pabaigos visuose numatytuose plotuose veja bus pasėta, o vėliau ir prižiūrėta. Esu patenkintas matomu rezultatu ir džiaugiuosi matydamas patenkintus parku besinaudojančius gyventojus. Sutinku, kad keletas problemų dar liko, pavyzdžiui, į automobilių stovėjimo aikštelę vedantys laiptai, tačiau jau ieškome sprendimo ir gyventojų prašome šiek tiek pakentėti, kad galėtume ištaisyti visus netikslumus“.

Beveik 1,4 mln. eurų vertės Pašešupio parko rekonstrukcija finansuojama iš trijų skirtingų projektų. 27 ha parke buvo

Marijampolės Pašešupio parkas
Marijampolės meras Povilas Isoda

nutiestas pėsčiųjų ir dviračių takas, o bendras naujų takų ilgis siekia 5 km. Parke taip pat įrengti paplūdimiai, iš kurių vienas pritaikytas neįgaliesiems, įdiegtas apšveitimas, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, sūpynės neįgaliesiems, baigiami įrengti teniso kortai, badmintono aikštelė, paplūdimio tinklinio aikštelė, šaškių lentos, grill zona.

Parko lankytojai pasivaikščioję ir pasigrožėję gamta atsikvėpti ir stebėti ramiai tekančią Šešupę galės prisėdę ant vieno iš 90 čia pat įrengtų suolelių. Marijampolės savivaldybės meras atskleidė, kad siekiant apsaugoti investicijas parke jau veikia keletas vaizdo stebėjimo kamerų, tačiau siekiant išvengti brangios infrastruktūros suniokojimo planuojama vaizdo kamerų įrengti dar daugiau.

Atnaujinamame Pašešupio parke sutikti marijampoliečiai teigiamai įvertino vykstančius pokyčius ir sakė laukiantys darbų pabaigos, kai galės naudotis visa naująja infrastruktūra. Gražus, vertingas ir iš naujo atgimstantis parkas taps dar labiau mėgstama marijampoliečių laisvalaikio praleidimo erdve, kurioje kiekvienas ras atokvėpio vietą, o aktyvaus laisvalaikio mėgėjai taip pat nenuobodžiaus. Paskutiniai parko atnaujinimo darbai bus baigti visai netrukus, o kitais metais, kai pavasarį vėl sužaliuos medžiai ir krūmai,  išdygs naujai pasėta veja ir žiedais pražys  pasėta  žydinčioji pieva – čia norėsis sugrįžti vėl ir vėl.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE