Pradėti infrastruktūros tvarkymo darbai Igliaukoje

„Šiuo metu Igliaukoje vykdomi projekto „Viešosios infrastruktūros gerinimo Igliaukos gyvenvietėje“ darbai. Pėsčiųjų takai bus įrengiami išilgai Taikos g. kairės pusės ir Šilelio g. dešinės pusės, taip pat aktyvaus poilsio sporto įrenginių aikštelė su pėsčiųjų taku tarp Jaunimo ir Mokyklos gatvių.“, – informuoja Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

IgliaukaTiek Taikos, tiek Šilelio gatvėse esantys pėsčiųjų takeliai – ištrupėję, apaugę veja, sudaryti iš neaiškių gabaritų asfalto dangos, o kai kuriose šių gatvių vietose išvis nėra pėsčiųjų tako. Siekiant sukurti kokybiškesnę ir patrauklesnę aplinką Igliaukos seniūnijos gyventojams bus suformuoti nauji, kokybiški 1,5 m pločio betoninių trinkelių pėsčiųjų takai, kuriais bus saugu ir patogu judėti ir mažam, ir dideliam. Pėsčiųjų takai nuo važiuojamosios kelio dalies ir vejos bus atskirti betoniniais borteliais.

Aktyvaus poilsio aikštelėje bus galima rasti sporto įrenginių zoną, vaikų žaidimų zoną. Išpildant erdvę joje taip pat bus įrengti ir šie mažosios architektūros elementai: suoleliai, šiukšliadėžės ir dviračių stovai. Siekiant užtikrinti patogų patekimą į šią aktyvaus poilsio aikštelę bus nutiestas betono trinkelių pėsčiųjų takelis.

„Tikimasi, kad įgyvendinus projektą ir atlikus visus jame numatytus darbus jaunimas ir Igliaukos seniūnijos bendruomenė turės puikias sąlygas laisvalaikiui, sportinei veiklai ir žinoma, patogiam bei saugiam judėjimui.“, – sako meras P. Isoda.

Igliauka

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE