Praėjusiais metais Kalvarijoje gimė beveik šimtas kūdikių

2019 metais Kalvarijos savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje įregistruoti 93 gimimai – Kalvarijos savivaldybės gyventojoms gimė 43 mergaitės ir 50 berniukų (2018 m. sudaryti 92 gimimo įrašai – gimė 48 mergaitės ir 44 berniukai). 81 gimimo įrašas sudarytas naujagimiams, kurių tėvai gyvena Kalvarijos savivaldybėje, 12 gimimo įrašų sudaryta apskaitant gimimus užsienio valstybėse (Jungtinėje Karalystėje – 10, Norvegijoje – 1, Danijoje – 1).

Patys populiariausi vardai – Emilija, Jokūbas, Justas ir Lėja. Šiais vardais buvo įregistruota po tris kūdikius. Adomas, Gustas, Joris, Kajus, Kamilė, Kristupas, Neidas, Rokas ir Tėja – dažniausiai naujagimiams suteikti vardai Kalvarijos savivaldybėje 2019 metais. Šiais vardais buvo įregistruota po du naujagimius. Tėveliai vaikams rinko ir lietuviškus vardus – Adomas, Algirdas, Jokūbas, Magdalena, Martynas, Motiejus, Pranas, Vincas, bei retus ir išskirtinius vardus – Adelina, Arielė, Evelita, Gustis, Neida, Neitas, Perla. Naujagimiams, pasaulį išvydusiems užsienyje, buvo suteikiami šiuolaikiški lietuviški vardai – Adas, Eva, Denas, Renaldas, Sonata, Vanesa  ir pan.

Iš 93 įregistruotų naujagimių 61 gimė santuokoje, 27 su pripažinta tėvyste ir 5 vienišoms mamoms. 2019-aisiais viena šeima susilaukė dvynukų. Jauniausia mamytė – 17-metė, o jauniausiam tėveliui – 18 metų. Vyriausi tėvai – 41 metų moteris ir 49 metų vyras.

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE