Praėjusios paros COVID-19 statistika: Sūduvoje 94 susirgimai, daugiau nei trečdalis – Vilkaviškyje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakar Lietuvoje buvo nustatyti 2109 nauji COVID-19 atvejai, iš jų – 94 Marijampolės apskrityje. Vakar nuo COVID-19 šalyje mirė 28 žmonės.

Iš 94 mūsų regione nustatytų atvejų vakar daugiau nei trečdalis buvo fiksuoti Vilkaviškio rajone. „Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja apie naujus susirgimo atvejus – per praėjusią parą Vilkaviškio rajone registruoti 39 nauji COVID-19 atvejai‼️“ – savo socialinio tinklo Facebook paskyroje dalinosi meras Algirdas Neiberka. Tiesa, taip pat jis pasidžiaugė, kad per vakar pasveiko net 22 asmenys. Iš viso COVID-19 Vilkaviškyje šiuo metu serga 342 gyventojai.

Marijampolės rajone, NVSC duomenimis, vakar nustatyti 22 nauji ligos atvejai, Šakiuose – 16, Kalvarijoje – 10, o Kazlų Rūdos savivaldybėje – 7 nauji koronaviruso atvejai.

Šakių rajono meras taip pat trumpai pakomentavo COVID-19 situaciją savo rajone. „Šios minutės duomenys iš gruodžio 1 d. statistikos – 12 atvejų (iš jų viena mergytė, neturinti nei metukų amžiaus). Apibendrinant abi dienas galima sakyti, kad virusas ir toliau kerta šeimų narius, turim vieną įvežtinį iš Olandijos, 8 atvejai susiję su darbovietėmis. Bus dezinfekuotos keturios daugiabučių laiptinės – po vieną Šakiuose ir Gelgaudiškyje, dvi Kudirkos Naumiestyje,“ – vakar vakare dalinosi žiniomis Edgaras Pilypaitis.

Tuo tarpu, NVSC šiandien informavo, kad vakarykščiai atvejai susiję ir su židiniais Kalvarijos ligoninėje bei Kalvarijos globos ir užimtumo centre.

VšĮ Marijampolės ligoninėje vakar buvo atlikti testai 55 darbuotojams ir 36 pacientams. Šio ryto duomenimis iš 75 gautų atsakymų, teigiamus COVID-19 rezultatus gavo 2 darbuotojai ir 6 pacientai. Šiuo metu serga 24 ligoninės darbuotojai, o 26 yra saviizoliacijoje.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE