Pristatyta „Bėgam už Marijampolę 2019“ koncepcija

Kovo 14 d., Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis Marijampolės savivaldybės vadovams ir atstovams pristatė „Bėgam už Marijampolę 2019“ renginio koncepciją, jo naujoves, renginio partnerius bei organizacinę komandą.

Renginys šiemet kitoks nei ankstesniais metais ir išsiskirs išplėstų rungčių gausa:

  • Gegužės 27 dieną vyks renginio pristatymas ir fotografijų paroda „Bėgam už Marijampolę“.
  • Gegužės 30 dieną dviračių žygis „Minam už Marijampolę“.
  • Gegužės 31 d. plaukimo varžybos „Plaukiam už Marijampolę“.
  • Birželio 1 d. irklavimas „Irkluojam už Marijampolę“.
  • Birželio 1 d. nardymas Šešupės upėje „Neriam už Marijampolę“.
  • Birželio 1 d. svorio kilnojimas „Keliam už Marijampolę“.
  • Birželio 2 d. pėsčiųjų žygis „Einam už Marijampolę“.

Birželio 2 d. masiškiausias bėgimo renginys „Bėgam už Marijampolę“. Pirmą kartą bėgime nuotoliniu būdu galės dalyvauti virtualiam bėgimui užsiregistravę dalyviai bet kurioje pasaulio vietoje.

Bėgimo renginio dieną šalia starto/finišo zonos vyks sporto įstaigų „Atvirų durų dienos“. Renginio metu žmonės turės galimybę pabendrauti su įvairių sporto šakų treneriais, profesionaliais sportininkais, susipažinti su galimybėmis sportuoti Marijampolės regiono sporto įstaigose.

Primename, jog pirmasis bėgimas (sporto renginys „Bėgam už Marijampolę“) buvo suorganizuotas 2014 metais siekiant visuomenę įtraukti į sportinę veiklą, skatinti užimtumo ir sveikatinimo problemas bei tuo pačiu miesto dienų renginius papildyti sportinėmis veiklomis. Renginyje dalyvavo 200 dalyvių, kurių dauguma buvo vietiniai miesto gyventojai, bėgimo entuziastai mėgėjai. Šiemet per visus sporto šventės „Bėgam už Marijampolę 2019“ etapus planuojama į įvairias sportines veiklas įtraukti ~3000 dalyvių.

Daugiau informacijos http://www.marijampolesbegimas.lt/

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas