Protų mūšis „Saugūs ir sveiki darbe!” Marijampolėje

Iš protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!”

Uždaroji akcinė bendrovė „SDG“ nuo 2007 m. vykdo akciją „Saugok save darbe“, kurios tikslas – propaguoti saugaus darbo kultūrą, visuomenėje įtvirtinti nuostatą, kad darbas nėra visavertis, jeigu jis nesaugus, jei dirbant rizikuojama savo ar kitų sveikata ir gerove.

Balandžio 28-osios – Pasaulinės darbuotojų saugos ir sveikatos dienos proga SDG savo klientams dovanoja 5 dienų paskaitų ciklą, skirtą sutelkti dėmesį į tai, kaip saugos ir sveikatos kultūros kūrimas bei propagavimas gali padėti sumažinti su darbu susijusių mirčių ir traumų skaičių. Dalinantis žiniomis su siekiama priminti, kad rūpinimasis sauga ir sveikata padės išvengti nelaimingų atsitikimų darbe.

Visą šią savaitę darbo dienomis 12:00 val. kviečiame prisijungti prie nemokamų seminarų aktualiomis šių dienų temomis:

  • Kodėl verta investuoti į darbuotojų sveikatą? Profesinės sveikatos aspektai.
  • Atsakomybės darbuotojų saugos ir sveikatos srityje.
  • Kaip pasirengti ekstremaliai situacijai ir kaip elgtis jai įvykus.
  • Profesinės rizikos vertinimas įmonėse.
  • Kaip gyventi ir ką daryti su įtampa krizės metu.

Taip pat balandžio 25-29 d. radijo stotyje „Žinių radijas“ 17:30 val. ir radijo stotyje „Kelyje: 12:00 val. klausykite specialiai SDG paruoštų viktorinų, skirtų pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai bei laimėkite puikių prizų.

 

Iš protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!”
Iš protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!”

Po dviejų metų pertraukos daugiau kaip 40 komandų iš įvairių Lietuvos įmonių balandžio 21-ąją susirungė I-ajame SDG protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!” etape, skirtame Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai. Jau 9 metus organizuojamas nemokamas žaidimas vyko net 9 Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje. Laimėjusios komandos balandžio 28 d. susirungs finaliniame etape Kaune ir varžysis dėl geriausiųjų vardo.

 

Iš protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!”
Iš protų mūšio „Saugūs ir sveiki darbe!”

 

Kaip teigia komandos, „Tai buvo puiki galimybė ne tik pasitikrinti savo saugos ir sveikatos darbe žinias, bet ir sužinoti kažką naujo, smagiai praleisti laiką su kolegomis bei kitų įstaigų atstovais“, „su komanda laiką praleidome nuostabiai, ir pasijuokėme, ir pasisėmėme žinių“.

Dėkojame visoms komandoms už dalyvavimą ir aktyvų žaidimą.

Už protų mūšio žaidimo organizavimą dėkojame VšĮ Saugi pradžia.

Dėkojame žaidimo rėmėjams: Panevėžio, Šiaulių ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmams, ŽŪB „Šaltekšnis, VšĮ „Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, UAB „Provincijos mėsa“, Ilonos krautuvėlė – unikalūs skonio atradimai iš augalinio maisto, Tauragės kultūros centras, Tauragės apskrities verslininkų asociacija, UAB „Meduolis“, AB „Vilkyškių pieninė“, UAB „Joalda“, Brolių medus.

 

SDG informacija

 

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE