Rekonstruojamoje Vilkaviškio sporto salėje įkasta simbolinė laiko kapsulė

Nors Vilkaviškio sporto salės rekonstrukcijos statybos jau gerokai įsibėgėjusios, gegužės 3-ąją įvyko rekonstrukcijos pradžios simbolinės Laiko kapsulės ateities kartoms įkasimo ceremonija.

Joje dalyvavo daug garbingų svečių: Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Seimo nariai – Kęstutis Smirnovas, Algirdas Butkevičius, Juozas Olekas, Savivaldybės vadovai: Meras Algirdas Neiberka, vicemeras Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Tarybos nariai Kazys Kiaulakis ir Valdas Kamaitis, Savivaldybės administracijos atstovai.

Taip pat ceremonijoje dalyvavo Vilkaviškio sporto salės rekonstrukcijos rangovo – UAB „Statybos Ritmas“ – generalinis direktorius Algirdas Brazys, projektuotojas Aloyzas Jurdonas (UAB „Ugira“ vadovas), kuris ir vedė visą ceremoniją, bei daug kitų garbingų svečių.

Sakydamas sveikinimo žodį Vyriausybės vadovas S. Skvernelis pasidžiaugė ir pasveikino Vilkaviškį su žengtu seniai lauktu žingsniu. Iki šiol miestas neturėjo salės, pritaikytos sportuoti visiems, ir tai tikrai neprisidėjo prie gyventojų fizinio aktyvumo gerinimo, rajono sportininkai varžyboms ruošiasi išsibarstę po visą rajoną, o sporto infrastruktūra nėra pačios geriausios būklės.

Premjeras ragino rajono gyventojus pamažu keisti savo suvokimą ir pirmiausia propaguoti sveiką ir fiziškai aktyvią gyvenseną, prie kurios neabejotinai prisidės ir šis objektas. Be to, aktyvus laisvalaikis – svarbus jaunimo užimtumo, bendruomenės ugdymo pamatas.

Premjeras pabrėžė, kad Vyriausybė sieks sklandaus ir greito projekto įgyvendinimo. Tikimąsi, kad rekonstrukcijos darbai aplenks numatytus darbų atlikimo grafikus.

„Džiaugiuosi, kad Vyriausybės, Seimo narių ir Savivaldybės darbuotojų dėka Vilkaviškis greitu metu turės šiuolaikišką ir modernią sporto salę!“ – kalbėjo Seimo narys K. Smirnovas, linkėdamas, kad visi šios ceremonijos dalyviai neužilgo susirinktų į Vilkaviškio salės atidarymo šventę.

Savivaldybės Meras A. Neiberka taip pat neslėpė džiaugsmo, kad pagaliau pavyko „išjudinti“ beveik 30 metų trunkančias šio labai svarbaus visam Vilkaviškio rajonui objekto statybas ir labai tikėjosi, kad rangovams pavyks sparčiai dirbti ir jas užbaigti.

„Mes labai viliamės, kad ši sporto salė bus pilna. Šiuo metu rajono sportininkai yra išsiskirstę po visą rajoną, kad galėtų tinkamai pasiruošti varžyboms ir parodyti tuos sportinius rezultatus, kuriais galime didžiuotis, nors fizinio pasirengimo sąlygos jiems yra išties sudėtingos. Vis dėlto, rajono sportininkai, nors ir iš nedidelio krašto, bet gali pasiekti labai didelių laimėjimų ir garsinti visą Lietuvą“, – gražių atsiliepimų Vilkaviškio krašto sportininkams negailėjo Savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Po ceremonijos dalyvių pasisakymų įvyko iškilmingas Laiško ateities kartoms pasirašymas. Ceremonijoje dalyvavęs Vilkaviškio Dekanas Prelatas Vytautas Gustaitis pašventino įkasamą Laiko kapsulę ir visą statybvietę bei linkėjo Dievo palaimos.

Laiške ateities kartom išreiškiama viltis, kad naujasis sporto kompleksas suteiks daugiau galimybių aktyviam Vilkaviškio rajono žmonių gyvenimui ir užtikrins rajono sportininkams kokybiškas sąlygas siekti dar geresnių rezultatų. Pastačius šią sporto salę, Vilkaviškyje atsiras naujos jaunimo ir suaugusiųjų užimtumo, sveikatos stiprinimo, varžybų ir renginių organizavimo galimybės.

Visi pasirašiusieji įsipareigojo stengtis, kad ši vieta taptų visų Vilkaviškio krašto žmonių traukos centru, kad kiekvienas čia atvykęs Vilkaviškio gyventojas ar miesto svečias gautų aukščiausios kokybės paslaugas, gerai praleistų laiką ir norėtų sugrįžti dar ir dar kartą.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE