Rekonstruotų automobilių stovėjimo aikštelių – dar daugiau

Rekonstruota automobilių stovėjimo aikštelė / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolėje – dar geresnės ir rekonstruotos automobilių stovėjimo aikštelės. 

R. Juknevičiaus g. namo Nr. 17 gyventojai jau stato automobilius tvarkingoje ir atnaujintoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Viena aikštelės dalis, esanti prieš namą, buvo rekonstruota atnaujinant aikštelės dangą, buvo sužymėtos stovėjimo vietos, viena vieta išskirta žmonėms, negalią. Prie namo esantis šaligatvis taip pat buvo atnaujintas, kadangi senojo būklė buvo išties kritinė. Kita aikštelės dalis, kur gyventojai galės patogiai ir tvarkingai statyti savo transporto priemones, buvo naujai suformuota už namo esančioje teritorijoje. Nuo šiol gyventojai iš viso turi 53 vietas savo automobiliams statyti.

„Kosmonautų“ mikrorajone dviejų namų gyventojai jau naudojasi patogesnėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Prie daugiabučio namo Nr. 16 Kosmonautų g. automobilių stovėjimo aikštelė buvo naujai suformuota panaudojant buvusį žaliąjį plotą, nutiesti šaligatviai. Naujoje aikštelėje galima pastatyti 39 automobilius, dvi vietos skirtos asmenims su negalia. Kosmonautų g. 14 – atnaujintas šalia namo esantis šaligatvis, aikštelė sutvarkyta ir taip pat praplėsta. Šiuo metu aikštelė talpina 32 automobilius, prieš rekonstrukciją čia tebuvo 17 vietų.

Vadovaujantis savivaldybės tarybos patvirtintu automobilių stovėjimo aikštelių rekonstravimo ar įrengimo sąrašu, iš 10 patvirtintų rekonstruoti aikštelių 7 jau sutvarkytos, t. y. Gėlių g. 18, Mokolų g. 39 ir 57, Kosmonautų g. 14 ir 16, R Juknevičiaus g. 17 ir 21, likusiose trijose aikštelėse,  Juknevičiaus g. 11 ir 66 bei Uosupio g. 8, darbai vis dar vyksta.

Daugiau: https://bit.ly/3vzr2CN

Galerijoje – Marijampolės savivaldybės administracijos nuotraukos

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE