Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos berniukų komanda – Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato čempionai

Marijampolės savivaldybės administracijoje Savivaldybės merė Irena Lunskienė ir mero pavaduotojas Povilas Isoda pasveikino Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos berniukų komandos narius ir komandą ruošusį kūno kultūros mokytoją Valentiną Kraulišą su iškovotu Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybų čempionų titulu.

Rokiškyje vykusiose finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų kvadrato (gim. 2006 m. ir jaunesnių) varžybose, kaip ir visose atrankinėse  kovose,  komandos narius: Tautvydą Mykolaitį (7b klasė), Aironą Bliūdžių (6c klasė), Kasparą Jašinską (6c klasė), Rapolą Mačiunską (6c klasė), Deimantą Pakutką (6c klasė), Eimantą Vičiūną (6c klasė), Augustą Juozaitį (5b klasė), Igną Geležių (5b klasė), Mantą Krivicką (5b klasė) ir Jorį Vyšniauską (6c klasė) lydėjo sportinė sėkmė ir  komanda iškovojo  pirmąją vietą bei čempiono titulą. Iš viso  2019 m. Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato varžybose dalyvavo 56 šalies mokyklų komandos.

Savivaldybės merė Irena Lunskienė nuoširdžiai padėkojo Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojui Valentinui Kraulišai ir jauniesiems sportininkams, kurie atkaklaus pasiruošimo bei susitelkimo dėka jau antrus metus  tampa šių varžybų nugalėtojais.

„Mūsų savivaldybės sportininkai dažnai laimi prizines vietas šalies ir tarptautiniuose turnyruose. Labai šaunu, kad ir  jus jau antrus metus pasiekėte šių puikių rezultatų, nuolat tobulinate savo įgūdžius, dalyvaujate varžybose, tad atsitiktinumų čia nebūna, jūsų sportinė  komandinė dvasia ir geras pasirengimas yra jūsų komandos sėkmė  formulė. Linkiu ir toliau, net ir po mokyklos baigimo, sportuoti ir neapleisti sporto“, –  linkėjo merė  I. Lunskienė.

Jaunuosius sportininkus sveikino Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė bei vyriausiasis specialistas Saulius Druskis. Komandos nariams ir treneriui buvo įteikti padėkos raštai, malonios atminimo dovanėlės.

Savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Įsoda pasidžiaugė kūno kultūros mokytojais, kurie skatina mokinius sportuoti, drąsina ir palaiko sportuojančius, vaikais, kurie skiria  laiko sportui, domisi juo, aktyviai sportuoja ir jau gali pajausti  sportinę dvasią ir pergalės skonį bei sportinę veiklą palaikančiais mokyklų vadovais, prisidedančiais, kad mokiniai galėtų dalyvauti šiose sporto žaidynėse.

Marijampolės savivaldybės mokyklose dirba išties labai aukštos kvalifikacijos, energingi, mylintis savo darbą kūno kultūros mokytojai, todėl moksleivių komandos aktyviai dalyvauja  Lietuvos mokyklų žaidynėse, sudaromos galimybės išvažiuoti į visas zonines bei finalines varžybas, kad komandos galėtų džiuginti puikiais rezultatais žaidynių suvestinėje.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kiekvienais metais vykdo Lietuvos mokyklų žaidynes. Žaidynių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį olimpines vertybes. Žaidynių svarbiausias uždavinys – didinti mokinių motyvaciją užsiimti aktyvia fizine veikla laisvalaikiu, skatinti juos sistemingai mankštintis, sąmoningai rūpintis savo sveikata ir fiziniu tobulinimusi, ieškant naujų fizinio aktyvumo formų bendrojo ugdymo mokyklose.

 

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE