Rinkosi ekstremalių situacijų komisija

Antradienį, birželio 23 dieną, Vilkaviškio rajono savivaldybės posėdžių salėje rinkosi Ekstremalių situacijų komisija. Susirinkime, kuriame dalyvavo Savivaldybės, medicinos, policijos, maisto ir veterinarinės tarnybos, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ir kitų suinteresuotų institucijų atstovai, pristatyta Ekstremalių situacijų komisijos Operacijų centro vadovės ataskaita, apibendrinti atlikti darbai ekstremaliosios situacijos metu, kalbėta apie skendimų prevencijos ir skęstančiųjų gelbėjimo darbų organizavimą vasaros sezono metu, aptarti kiti svarbūs klausimai.

Savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja, Ekstremalių situacijų komisijos Operacijų centro vadovė Daiva Riklienė, pristatydama ataskaitą apie atliktus darbus ekstremalios situacijos metu, pasidžiaugė, kad visos įstaigos, kurios buvo įtrauktos į kovą su pandemija, operatyviai vykdė visus Operacijų centro nurodymus ir padėkojo visoms institucijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, Savivaldybės specialistams, kurie ženkliai prisidėjo prie sėkmingo viruso suvaldymo rajone.

Vilkaviškio savivaldybė

Antroje posėdžio dalyje kalbėta apie gyventojų saugumą maudymosi sezonu. Vyriausiasis civilinės saugos specialistas Robertas Fišeris trumpai pristatė Vilkaviškio rajono savivaldybės saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo taisykles. Aptartos planuojamos įgyvendinti prevencinės priemonės, diskutuota apie galimybę prie maudyklų įrengti gelbėjimo ratus, plūdurus, pakabinti vėliavas, kurios įspėtų apie vandens taršą. Policijos atstovė kalbėjo, kad pareigūnai jau vykdo prevencines priemones ir, siekdami užtikrinti gyventojų saugumą maudymosi sezonu, dažnai lankosi maudyklose, prižiūri, kad būtų laikomasi tvarkos.

Posėdžio metu taip pat aptarti LRV Ekstremalių situacijų komisijos įpareigojimų savivaldybių administracijoms vykdymo veiksmai, rengiantis keliamai Baltarusijos Respublikos branduolinės jėgainės grėsmei.

 

Vilkaviškio savivaldybė

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE