Rugsėjis Kalvarijoje skelbiamas saugaus eismo mėnesiu

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinė akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, taip pat ir Kalvarijoje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Akcijos „Apsaugok mane“ iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet visą rugsėjį visus Kalvarijos miesto moksleivius apdraus asmens draudimu, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis (pėsčiaisiais laikomi ir važiuojantys/vežami dviračiu moksleiviai) nukentėtų eismo įvykyje. Draudimo suma – 5000 Eur.

Patekus į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

„Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie tūkstantį prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas“ iš viso apdraus daugiau kaip 320 tūkst. moksleivių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

 

Kalvarijos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE