Rugsėjo 1-oji Marijampolėje: laikas su šeima nuotaikingoje Vaikų būrelių ir užimtumo mugėje

Marijampoliečiai rugsėjo 1-ąją dieną paminėti galėjo kitaip: Rygiškių Jono gimnazijos stadione jau antrą  kartą Marijampolėje vyko smagus pažintinis renginys – Vaikų būrelių ir užimtumo mugė.

Mugės pradžią atidarė antrosios Vaikų būrelių ir užimtumo mugės iniciatorius ir globėjas – Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. Sveikindamas visus gausiai susirinkusius ir gerai nusiteikusius mugės dalyvius sakė: ,,Džiugu matyti jūsų tiek daug susirinkusių į šį gražų renginį, kur galėsite rasti įdomiausius būrelius, sporto, šokių, dainų, kūrybos, kalbų, meno ir kitas mokyklas, praleisti daug smagaus ir naudingo laiko.”

Šventėje dalyvavusi ir prasmingam vaikų užimtumui neabejinga mero patarėja Agnė Pavelčikienė džiaugėsi, kad ši mugė jau tampa tradicine, mylima ir laukiama šeimų.

Vaikų būrelių ir užimtumo mugėje buvo galima rasti daug įvairių Marijampolės neformalaus ugdymo įstaigų, klubų, būrelių, laisvųjų mokytojų, kurie kvietė mažąsias asmenybes išbandyti savo gabumus bei atrasti savo mėgstamą veiklą ir kartu smagiai praleisti laiką.

Į šventę susirinkusieji mažieji marijampoliečiai su tėveliais, kalbinti džiaugėsi tokia švente. Dauguma jų rado savo mėgiamą veiklą bei pasirinko kaip realizuoti laisvą laiką šiais mokslo metais.

Mugėje savo veiklas pristatė šie neformaliojo vaikų švietimo teikėjai: MKC vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Žolynukai“, Marijampolės aikido aikikai Aikivaras“, Yamaha muzikos mokykla, Marijampolės kyokushin karate klubas „Tornadas“, IĮ „L.T.T.“, MKC dainų ir šokių studija „Kotita“, MKC šiuolaikinio šokio kolektyvas Le | Nos, UAB „Kalba.Lt“, MKC šokių grupė „Arabeskas“, Marijampolės futbolo centras, VšĮ Lispa, šokių grupė „Opa“, MKC vaikų ir jaunimo choras „Vyturėlis“, Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės jaunieji šauliai, Marijampolės žaidimų sporto mokykla, Marijampolės atviras jaunimo centras, Marijampolės moksleivių kūrybos centras, Sportinių šokių studija „Pūkas“, lankininkų sporto klubas „Ugninė strėlė“, dziudo klubas „Budoka“, R. Vosylienės kalbų mokymo centro programa „Išmanusis klubas“, VšĮ Suvalkijos jaunimo futbolo klubo akademija, Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos būrelis „Knyginėtojai“, bei kiti dalyviai: Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras, Šokių studija LDance.

Vaikų būrelių ir užimtumo mugę organizavo Marijampolės savivaldybės administracija ir Marijampolės kultūros centras.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE