Savivaldybėje lankėsi policijos vadovai

Vakar Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, jo pavaduotojas Bernardas Marčiukonis susitiko su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininku Mindaugu Baršiu ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato viršininku Edvardu Gruzdžiu.

Susitikime aptartos glaudesnio bendradarbiavimo galimybės, kalbėta apie viešosios tvarkos užtikrinimą,  vaizdo kamerų tinklo plėtrą.

Marijampolės apskrities vyr. policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys sakė, jog mūsų rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, nusikaltimų skaičius mažėja. Jis džiaugėsi, jog prisijungus prie Vilkaviškio vaizdo stebėjimo sistemos, jau buvo išaiškintas ne vienas nusikaltimas: „Vagys, kurie žino, kad teritorija stebima vaizdo kameromis, dažnai ją aplenkia. Kamerų pagalba nusikaltimai išaiškinami operatyviai, net neišeinant iš kabineto“. Savivaldybės meras A. Neiberka patikino, jog jau šiais metais numatyta vaizdo stebėjimo kamerų tinklo plėtra ir jos turėtų atsirasti kiekvienoje seniūnijoje, todėl rajone turėtų būti dar saugiau.

Savivaldybės vadovai pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu su policija, kuris leidžia greitai ir sklandžiai spręsti kylančias problemas, bei padėkojo vietos pareigūnams už puikiai atliekamas pareigas.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE