Savivaldybėje pagerbti tenisininkai

Gegužės 23 d. Vilkaviškio rajono savivaldybėje buvo pagerbta Vilkaviškio stalo teniso komanda, kuri Lietuvos stalo teniso čempionato aukščiausioje lygoje iškovojo bronzos medalius.

Į Savivaldybę atvykusius tenisininkus, juos ugdžiusius trenerius – Valdą Kairį, Viktorą Rybaką, Mindaugą Mozūraitį bei Vilkaviškio rajono stalo teniso federacijos prezidentą Algirdą Pilipavičių su svarbiu laimėjimu sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Sveikinu su šia svarbia pergale ir iškovota garbinga prizine vieta. Dėkoju už Vilkaviškio rajono garsinimą ir linkiu toliau sėkmingai skinti pergales čempionatuose“, –  kalbėjo meras A. Neiberka.

Sveikindamas sportininkus,  meras taip pat prisiminė ir senesnius jų laimėjimus. Tenisininkai jau ne kartą yra laimėję prizines vietas aukščiausioje lygoje, todėl už jų siekį tobulėti, nuoširdų darbą, aukštus pasiekimus ir Vilkaviškio rajono garsinimą meras įteikė jiems padėką bei Vilkaviškio vėliavą ir linkėjo, jog aukščiausi pasiekimai dar ne kartą būtų pakartoti ateityje.

Sportininkus taip pat sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Žemaitaitis. Visi jie linkėjo sportininkams stiprybės, valios ir užsispyrimo, siekiant pergalių čempionatuose.

Tenisininkų treneriai pasidžiaugė jiems parodytu dėmesiu ir vylėsi, kad ateityje jiems pavyks pateisinti parodytą pasitikėjimą ir čempionatuose iškovoti dar ne vieną prizinę vietą.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas