Savivaldybėje vyko tęstinis susitikimas dėl bendrų projektų rengimo

Vakar Vilkaviškio rajone viešėjo Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities Gumbinės (Gusevo) miesto savivaldybės delegacija.

Pradžioje viešnios iš kaimyninės valstybės susitiko su Meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, jo pavaduotoja Daiva Rikliene ir Mero pavaduotoju Kaziu Kiaulakiu. Vėliau vyko darbas grupėje, kuriame taip pat dalyvavo VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuro vadovas Gintaras Skamaročius, Savivaldybės Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė Jurga Grigaliūnaitė, Vilkaviškio muzikos mokyklos direktorius Artūras Pečkaitis.

Susitikimo su kaimyninės šalies atstovais metu diskutuota bendrų projektų, kuriuos abi šalys teiks Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 metų programai, rengimo klausimais.

Priminsime, kad prioritetą abiejų savivaldybių atstovai teikia sporto infrastruktūros gerinimui. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija yra paruošusi ir galėtų teikti Kybartų stadiono ir tribūnų sutvarkymo projektą, partneriai atnaujintų savo sporto bazę.

Taip pat partneriams priimtina kultūrinių mainų idėja, kur būtų galima pastato-mokyklos bendrabučio rekonstrukcija, – taip naujose patalpose įsikurtų Vilkaviškio muzikos mokykla.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas