Savivaldybių vadovų sveikinimai Kariuomenės dienos proga

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Šakių rajono savivaldybės administracija sveikina Lietuvos karius su Kariuomenės diena.

,,Sūduvos gidas” pateikia sveikinimus.

Marijampolės savivaldybės mero Povilo isodos sveikinimas:

Povilo Isodos sveikinimas
Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos sveikinimas / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos sveikinimas:

Lapkričio 23-ąją švenčiame Lietuvos kariuomenės dieną, kuri yra ne tik karių, bet ir visos visuomenės šventė. Pareiga ginti ir saugoti savo Tėvynę suburia į bendruomenę tūkstančius žmonių, pasiryžusių pasiaukojamai atlikti savo pareigą. Be kariuomenės nebūtų valstybės.

Mieli kariai, karininkai, savanoriai, atsargos kariai, Lietuvos šaulių sąjungos nariai, Jūsų visų vienybė, pasiaukojimas ir ištikimybė savo valstybei – tai mūsų visų nepalaužiama stiprybė, kuria galime didžiuotis.

Nuoširdžiai Jus sveikinu ir linkiu drąsos, pasitikėjimo, kantrybės, ištvermės, tolerancijos garbingai  ir su meile atlikti savo misiją.

Algirdas NEIBERKA

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos sveikinimas / Vilkaviškio rajono savivaldybės nuotr.

Šakių rajono savivaldybės administracijos sveikinimas:

1918 metų lapkričio 23 dieną, jau daugiau kaip prieš šimtą metų, buvo išleistas įsakymas sukurti Lietuvos kariuomenę. Nuosava kariuomenė – laisvės ir saugumo simbolis. Nors tada, po Pirmojo pasaulinio karo, Lietuva buvo vos paskelbusi nepriklausomybę ir mūsų žemę vis dar mindė svetimšalių kojos, tačiau savos uniformos, savos Valstybės ženklai, žmonėms suteikė drąsos ir pasitikėjimo savo ateitimi. Šiandien Lietuva susiduria su kitokiais iššūkiais, tačiau kariai vis dar atlieka tą patį darbą – suteikia drąsos ir užtikrina saugumą, kad kiekvieną naktį mūsų šeimos galėtų ramiai miegoti. Sveikinimai visiems Lietuvos kariams su Kariuomenės diena ir padėka už ramybę, kurią užtikrinate.
Sveikinimas / Šakių rajono savivaldybės nuotr.

Sūduvos gidas logotipas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE