Šeimos konferencijos metodo mokymų programos pristatymas Kalvarijos savivaldybėje

Š. m. rugsėjo 18 d. Kalvarijos savivaldybės administracijos posėdžių salėje vyko Šeimos konferencijos metodo mokymų pristatymo renginys. Įgyvendindama projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje” Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su labdaros ir paramos fondu „Dienvidis” Lietuvos savivaldybėse vykdo šeimos konferencijos metodo mokymų programą.

Mokymuose dalyvavo Kalvarijos savivaldybės administracijos atstovai, Kalvarijos socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai, Kalvarijos savivaldybės administracijos vaiko gerovės komisijos nariai, švietimo ir ugdymo įstaigų atstovai, Vilkaviškio vyskupijos „Carito” vaikų dienos centro „Žiniukas” atstovai.

Mokymus vedė lektorė Milda Budrienė, labdaros ir paramos fondo „Dienvidis” direktoriaus pavaduotoja socialiniam darbui. Mokymų metu dalyviai supažindinti su šeimos konferencijos metodu ir jo taikymo aspektais, siekiant padėti šeimai išspręsti iškilusias problemas ir dalyvauti sunkumų ar kilusių iššūkių sprendime, šeimos konferencijos koordinatoriaus veikla.

Mokymų pabaigoje vyko diskusija, dalyviams atsakyta į rūpimus klausimus.

 

Kalvarijos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE