Sekmadienį šalyje nustatyti 476 nauji COVID-19 atvejai, Sūduvoje – 19

Pasak Statistiko departamento, per praėjusią parą šalyje buvo užfiksuoti 476 nauji COVID-19 atvejai. Liga pasiglemžė dar 21 žmogaus gyvybę. Sūduvoje atvejų skaičius sekmadienį taip pat stipriai sumažėjo. Per parą čia nustatyta 19 naujų susirgimų.

Tiesa, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja ir apie naujus atvejus, kurie siejami su Sūduvoje esančiais užsikrėtimų židiniais.

NVSC duomenimis, 2 iš vakar patvirtintų ligos atvejų yra siejami su protrūkiu Šakių ligoninėje, kur COVID-19 nustatyta šios gydymo įstaigos pacientams.

Taip pat 2 koronaviruso atvejai yra siejami protrūkiu Marijampolėje veikiančioje maisto produktų gamyba užsiimančioje įmonėje.

Galima pasidžiaugti, kas per praėjusią parą nebuvo užfiksuota nė vieno COVID-19 atvejo Šakių rajone. Vos po kelis jų buvo ir kitose regiono savivaldybėse. Štai, Kalvarijoje fiksuotas vos 1 susirgimas, Kazlų Rūdoje – 4. Netgi Apskrities centre, Marijampolėje vakar nustatyti vos 2 nauji COVID-19 atvejai. Daugiausiai, 12 susirgimų sekmadienį patvirtinta Vilkaviškio rajone.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE