Sekmadienį Vištytyje šurmuliavo tradicinė šventė “Vištyčio vasara 2019”

Kaip ir kiekvienais metais, pirmąjį rugpjūčio sekmadienį, Vištytyje vyko tradiciniai Švč. Mergelės Marijos Porciunkulės atlaidai ir miestelio šventė „Vištyčio vasara 2019“.

Tradicinė vasaros šventė prasidėjo Vištyčio parapijos bažnyčioje laikytomis Šv. Mišiomis. Po jų visi skubėjo į miestelio parką, kur netilo muzika, vyko šokiai, savo skanumynais viliojo prekybininkai, buvo galima įsigyti amatininkų bei tautodailininkų dirbinių.

Šventės pradžioje miestelio gyventojus ir svečius sveikino LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas bei Julius Sabatauskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė, Vištyčio seniūnijos seniūnas Bronislavas Polita, Vilkaviškio garbės pilietis Donatas Kazlauskas, būrys svečių iš kaimyninės Lenkijos.

„Džiaugiuosi Vištyčio seniūnija, šiuo unikaliu kraštu ir čia vykstančiais pokyčiais. Noriu visus pakviesti aplankyti naująjį taką, juo pasivaikščioti, pasigėrėti atsiveriančiais vaizdais. Labai smagu, kad jau rugsėjį duris atvers ir atnaujintas Vištyčio malūnas“ , – apie pokyčius Vištytyje kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Meras visiems susirinkusiems linkėjo geros šventinės nuotaikos bei gražių įspūdžių. Jis taip pat padėkojo Vilkaviškio garbės piliečiui D. Kazlauskui, kurio iniciatyva buvo atnaujinta Vištyčio Petro Kriaučiūno mokyklos-daugiafunkcio centro pašonėje esanti krepšinio aikštelė.

Už nuolatinę pagalbą mokyklai ir Vištyčio krašto garsinimą bei puoselėjimą D. Kazlauskui dėkojo ir šios mokyklos direktorius Zigmas Vasaitis.

Seimo narys K. Smirnovas pasveikinęs susirinkusiuosius, įteikė padėką Vištyčio seniūnui B. Politai ir dėkojo už puikiai organizuotą šventę.

Po sveikinimo kalbų šventės dalyviai klausėsi nuotaikingo koncerto, kuriame netrūko geros muzikos ir puikių pasirodymų. Susirinkusiuosius džiugino meno mėgėjų kolektyvų, bei garsių Lietuvos atlikėjų pasirodymai. Šventinį vakarą užbaigė iki pat virdunakčio vykusi diskoteka.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas