„Senjorų avilio dienos socialinės globos centras“ laukia lankytojų

Nuo šių metų balandžio 6 d. Marijampolėje duris atvėrė VšĮ Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centro įsteigtas naujas „Senjorų avilio dienos socialinės globos centras“, kuriame yra laukiami visi senjorai bei senyvo amžiaus asmenys su sunkia negalia.

Senjorų avilio dienos socialinės globos centrasDienos socialinės globos centre asmenims bus teikiamos laisvalaikio ir užimtumo, savarankiškumo, socialinių ir komunikacinių įgūdžių ugdymo, sveikatinimo, maitinimo ir kt. paslaugos. Čia kiekvienam atėjusiajam bus sudaromos sąlygos saviraiškai, savo sugebėjimų ir pomėgių realizavimui bei geram laiko praleidimui.

Tai vieta, kurioje nė vienas nesijaus vienišas, čia bus kuriama teigiama emocinė aplinka bei užtikrinami pasitikėjimu ir pagarba grįsti santykiai.

Į dienos socialinės globos centrą žmogus gali patekti su asmeniniu finansavimu arba kreipdamasis į savo seniūniją pagal gyvenamąją vietą ir pristatęs reikiamus dokumentus bei gavęs teigiamą savivaldybės sprendimą dėl dienos socialinės globos finansavimo.

Laukiami visi laukiami visi senjorai bei senyvo amžiaus asmenys su sunkia negalia. Juk tik kartu prasmingai praleistas laikas praturtina mūsų gyvenimą.

Kilus klausimams susisiekite tel.  8 681 11 147 arba el. p. dienoscentras@lrsc.lt

„Senjorų avilio dienos socialinės globos centro“ informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE