Šiandien darbą pradeda naujasis Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna

Spalio 29 dieną laimėjęs atrankos konkursą į  VšĮ Marijampolės ligoninės direktoriaus pareigas Mantas Čėsna šiandien oficialiai pradeda  dirbti.

Naujasis VšĮ Marijampolės ligoninės vadovas yra baigęs visuomenės sveikatos magistrantūros studijas LSMU, darbo patirties įgijęs dirbdamas vyriausiuoju gydytoju, visuomenės sveikatos saugos vyriausiuoju specialistu, socialinių reikalų skyriaus vyriausiuoju specialistu – savivaldybės gydytoju, visuomenės sveikatos priežiūros specialistu, VšĮ Kalvarijos ligoninės direktoriumi ir nuo 2018 metų vadovaudamas Marijampolės pirmininkės sveikatos priežiūros centrui.

Mantas Čėsna daugiau nei dešimt metų dirba sveikatos priežiūros srityje ir per tą laiką yra sukaupęs nemažai patirties organizuodamas ir koordinuodamas tarpinstitucinį bendradarbiavimą sveikatos priežiūros klausimais, dalyvaudamas įgyvendinant sveikatos priežiūros projektus, Lietuvos sveikatos strategijos, valstybinių sveikatinimo programų ir kitus valstybės sveikatos srities  strateginius planus.

Kaip kad kalbėjo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, naujasis Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna jau yra dirbęs sudėtingomis sąlygomis, yra patyręs koronaviruso plitimo grėsmę, savarankiškai ėmęsis iššūkių  kupinų iniciatyvų, dirbęs negalvodamas,  ar jam tai priklauso ar ne, todėl tikimasi, kad naujasis direktorius gebės vesti Marijampolės  ligoninės bendruomenę atsinaujinimo keliu, o čia besigydantys žmonės pajus teigiamus pokyčius.

Pasak VšĮ Marijampolės ligoninės direktoriaus Manto Čėsnos, pagrindinis siekis yra paversti šią įstaigą modernia regionine ligonine, į kurią gydytis patekti norėtų visi. Taip pat svarbu plėsti konsultacines paslaugas ir didinti paslaugų prieinamumą. Direktorius sako, kad būtina išlaikyti daugiaprofilį paslaugų teikimą ir sukurti modernias darbo sąlygas personalui. Daug dėmesio reikia skirti Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui, kad čia teikiamos paslaugos, o kartais ir bendravimas su pacientais,  būtų kokybiški. Ne mažiau svarbu yra pasirūpinti teigiamu įstaigos mikroklimatu ir vidine kokybiška komunikacija. Direktorius planuoja pertvarkyti įstaigos valdymo struktūrą ir nuo pat pirmos darbo dienos didžiausią dėmesį skirti COVID-19 suvaldymui.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE