Šiemet nustebinkite: Top 10 Kalėdinės dovanos moterims

Mūsų gyvenime esančias moteris visuomet norisi pradžiuginti ypatingai, todėl artėjant Kalėdoms vis dažniau susimąstome, kaip šiemet jas nustebinti. Nors visos damos yra labai skirtingos ir unikalios asmenybės, visgi, tam tikros dovanų idėjos patiktų kiekvienai dailiosios lyties atstovei ─ jei pritrūkote variantų, siūlome pasinaudoti šiomis idėjomis.

  1. Kvepalai. Nors tai pakankamai asmeniška dovana, visos moterys apsidžiaugtų turėdamos galimybę papildyti savo kvepalų kolekciją. Pabandykite išsiaiškinti, kokiems aromatams ji teikia pirmenybę ─ tuomet tikrai priimsite teisingą sprendimą!
  2. Papuošalai. Masyvūs auskarai, puošni apyrankė, o gal elegantiškas kaklo papuošalas? Tokių stiliaus detalių moterims niekada nebūna per daug, tad tokios kalėdinės dovanos bus maloniai sutiktos. Visgi, jei abejojate, ar pavyks išrinkti jai patiksiantį aksesuarą, galite apsiriboti ir papuošalų dėžute ─ tokia dovana bus praktiška ir naudinga.
  3. Laikrodžiai. Nors valandas bet kada galime pasižiūrėti telefono ekrane, laikrodžių populiarumas dėl to nei kiek nesumažėjo ─ priešingai, tiek vyrai, tiek moterys mielai renkasi tokį aksesuarą. Pasinaudokite šia mada: sportuojančioms damoms patiks išmanieji laikrodžiai, tuo tarpu kitoms moterims galite išrinkti elegantišką modelį.
  4. Rankinės. Be šio aksesuaro moterys neištvertų nei dienos, todėl dar viena papildoma rankinė niekuomet nepamaišys. Žinomas vardas ir aukšta kokybė ─ tai pagrindiniai kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį ieškant tokios kalėdinės dovanos.
  5. Prabangi kosmetika. Pasirinkę šią idėją, svarbiausioms moterims parodysite, kiek daug jos Jums reiškia. Tokia kosmetika yra praturtinta ypatingais ingredientais, todėl net ir tuomet, jei šioje srityje nesijaučiate itin stiprūs, pasirinkę bet kurį variantą, sugebėsite joms palikti puikų įspūdį.
  6. Išmanieji telefonai su puikia priekine kamera. Apie moterų pomėgį darytis asmenukes jau sklando ne vienas juokelis ─ jei ir Jūs pastebėjote tokią silpnybę, nesuklysite padovanoję joms įspūdingoms fotografijoms pritaikytą išmanųjį telefoną. Tokia Kalėdų dovana tarnaus ne vienus metus ir kasdien primins apie Jus.
  7. Niekuomet nenuvysiančių gėlių puokštė. Nesuklysime teigdami, jog visoms moterims patinka gėlės, o labiausiai tokios, kurios nereikalauja daug priežiūros ir greit nenuvysta. Tad jei manote, kad dama jau turi viską ir per šias Kalėdas ją norite nustebinti originaliai, padovanokite jai puokštę tokių gėlių ─ ši dovana ištirpdys bet kurios moters širdį!
  8. Romantiškos smulkmenos. Jei damai puoselėjate šiltus jausmus, turėtumėte tai pabrėžti ir rinkdami kalėdinę dovaną. Tokios šiltos smulkmenos kaip rankų šildyklės, dailios pirštinės ar meilės simboliais papuoštos pagalvėlės nepaliks jų abejingų! Daugiau kalėdinių dovanų moterims idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje.
  9. Virtuvės prietaisai ir įrankiai. Ši praktiška dovanos idėja patiks toms moterims, kurios mėgsta leisti laiką virtuvėje. Kavos aparatas, virtuvės kombainas, naujų įrankių komplektas ar prieskonių rinkinys ─ tai tik keli variantai, kurie suteiks joms dar daugiau galimybių virtuvėje. Tai gali būti puiki kalėdinė dovana mamai.
  10. Interjero detalės. Daugelis dailiosios lyties atstovių noriai puoselėja namus ─ jei moteris, kuriai ieškote dovanos, yra viena iš jų, nesuklysite padovanoję jai žavių interjero detalių. Bendrų nuotraukų koliažas, įspūdingas paveikslas, daili žvakidė… Tikrai surasite, ką jai padovanoti!

Tarp visų šių dovanų lengvai surasite moteriai patiksiančią idėją. Geriausia, jei jau dabar pradėsite ją atidžiai stebėti ─ damos noriai dalinasi savo svajonėmis, todėl Jums užteks atidžiai jų pasiklausyti!

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE