“Šijojai” jau 20 metų autentiškomis dainomis garsina Vištyčio kraštą

Per dvidešimt metų kolektyvas išmoko daug gražių dainų, šokių, ratelių, kuriuos ir atliko per šventinį koncertą. Koncertą vedė charizmatiškasis Jonas Bajorūnas iš Marcinkonių. Šventę papuošė „Šilojų“ bičiuliai – Vilkaviškio kultūros centro ansamblis „Sūduviai“ (vadovė Jūratė Drunienė) ir Marcinkonių etnografinis ansamblis (vadovė Rimutė Avižinienė).

Po šventinio koncerto buvusius ir esamus ansamblio dalyvius sveikino jubiliejaus svečiai: LR Seimo nariai Kęstutis Smirnovas ir Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Vištyčio seniūnas Bronislavas Polita, Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė, Vištyčio regioninio parko direkcijos vadovas Nerijus Paškauskas ir kt.

Vištyčio regioninio parko folkloro ansamblis „Šilojai” koncertuoja įvairiose rajoninėse, miestelio šventėse ar aplanko „saviškius“ – kitus regioninių parkų folkloro kolektyvus. Ypač artima bičiulystė „šilojiečius“ dažnai nuveda į Dzūkiją. Kolektyvo vadovė A. Krapavickienė džiaugiasi, kad autentiškas dainas atliekantis ansamblis turi ir vyresnių, ir jaunų žmonių.

 

 

Vilkaviškio savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE