Sijonuotos vasaros sutiktuvės Marijampolėje

 

Birželio 7 d. 17 val. Marijampolės Poezijos parke vyks “Sijonuotos vasaros sutiktuvės”

Renginys atviras ir NEMOKAMAS – kviečiame dalyvauti visas norinčias merginas, moteris, damas. Atsiveskime dukras, seseris, mamas, koleges ir geriausias, smagiausias drauges! Papuoškime savo vasarą ypatingomis akimirkomis.

ŠVENTĖS ATRIBUTAS – ilgas sijonas ar suknelė – iki pat žemės! Tebūnie jie šviesūs, gaivūs, spalvingi, raštuoti, gėlėti ir plazdantys. Įsileiskime vasaros nerūpestingumo ir lengvumo, papuoškime miestą ir savo spintas ypatingu, akį traukiančiu moteriškumu!

KODĖL ILGI SIJONAI?

Ši šventė – tai priminimas apie ypatingą, išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moters drabužį. Ilgas, kūgio formos sijonas ne tik itin traukia akį savo išskirtiniu ir nekasdieniu grožiu, bet moteriai suteikia paslapingą poveikį 💖 Vien pasirėdžius tokiu drabužiu, jaučiame kaip pasikeičia mūsų būsena. Norisi pasitempti, išsiteisti, judėti lėtai, ramiai – karališkai! Su tokiu sijonu tikrai sunku skubėti, lėkti laiptais, nešti nešulius ar dirbti devynerius darbus. Viskas aplink – augalas, daiktas, spalva, mintis, žodis, muzika – skleidžia energiją. Senolių išmintis sako, kad ilgas, platus sijonas nematomais saitais sujungia moterį su moteriškos energijos šaltiniu – motina Žeme. Pripildo gyvastimi jos moterišką esybę, padeda atrasti harmoniją kūne, prote, sieloje.. Veikia moterį itin palankiai.

Daugiau apie sijonų sakralinę prasmę: http://balarama.lt/kodel-sijonai-ir-sukneles

DAIROMĖS BENDRAMINČIŲ

Marijampolės renginio organizatorė – Inga Rauluševičienė
Idėjos įkvėpėja ir globėja –
Natalja Balinskaja @ Laimingų Moterų Pasaulis
Bendras koordinavimas Facebook’e –
Aistė Gustė @ SIJONUOTOS

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas