Šildymo sezoną Marijampolėje planuojama pradėti jau kitą savaitę

Atsižvelgiant į artimiausias orų prognozes, Marijampolės savivaldybėje oficialiai pradėti šildymo sezoną planuojama nuo spalio 19 dienos.

Pagal galiojančius teisės aktus šildymo sezoną pradėti galima dviem būdais. Pirmasis – kai atsižvelgdama į lauko oro temperatūrą sprendimą priima savivaldybės administracija; antrasis – kai gyventojai, nepažeidžiant higienos normų reikalavimų, patys nusprendžia dėl savo pastatų šildymo pradžios.

Jeigu šilumos vartotojai, turintys teisę nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nusprendė pradėti savo pastatų šildymą kitu laiku negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia, jie apie savo sprendimą turi pranešti šilumos tiekėjui, o šis ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendina.

Primename šilumos vartotojams, kad šildymo sezonas skelbiamas, kai vidutinė ne mažiau kaip trijų parų iš eilės oro temperatūra siekia mažiau nei 10 laipsnių šilumos. Pastaraisiais metais šildymo sezonas Marijampolėje buvo pradėtas spalio pradžioje: 2017 m. – spalio 9 d., 2018 m. – spalio 19 d., pernai – spalio 7 d.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE