Smagioje sporto šventėje judėjo visi

Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas yra svarbus bet kokiame amžiuje. Tuo liepos 12 dieną įsitikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, apsilankęs Vilkaviškio rajono Gudkaimio globos namų kolektyvo surengtoje tarptautinėje šventėje „Judėsi – sveikatos turėsi!“.

Po praėjusiais metais įvykusio debiuto, ši šventė organizuojama jau antrą kartą ir tikimasi, kad ji taps smagia tradicija, skatinančia aktyvų gyvenimo būdą tarp globos įstaigose gyvenančių žmonių.

Šventėje dalyvavo ir jos atidaryme šauniai prisistatė 5 Lietuvos socialinių globos namų komandos: šeimininkų – Gudkaimio globos namų, Didvyžių socialinės globos namų Savarankiško gyvenimo namų gyventojų, Kazlų Rūdos socialinės pagalbos centro senelių globos namų, Smalininkų senjorų namų ir Kukarskės globos namų komandos.

Deja, šįkart sporto šventėje negalėjo dalyvauti komandos iš kaimyninių šalių. Paskutinę minutę paaiškėjo, kad į Gudkaimio globos namų kolektyvo organizuojamą šventę nepavyks atvykti nei kolegoms iš Latvijos, nei iš Lenkijos valstybių. Jie perdavė geriausius linkėjimus ir apgailestavo, kad šįkart negalėjo pasimatyti.

Komandas iš užsienio pakeitė vietiniai – dalyvauti smagiose rungtyse sutiko Gudkaimio kaimo bendruomenės nariai.

Šventės organizatorius ir dalyvius pasveikinęs Savivaldybės meras linkėjo visiems puikių emocijų ir stiprios sveikatos, pasidžiaugė aktyvia Gudkaimio globos namų bendruomene.

Šventės dalyvius taip pat pasveikino Gudkaimio globos namų direktorius Rimas Murinas, Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas. Šventėje dalyvavo Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Smagiose varžybose netrūko azarto ir geros nuotaikos. Dalyviai galėjo išbandyti save smiginio, biliardo, mėtymo į krepšinio lanką, šaškių ir net vežimėlių lenktynių rungtyse.

Po dalyvavimo rungtyse buvo skaičiuojami taškai ir apdovanojamos komandos. Joms įteiktos nugalėtojų taurės ir medaliai, skirti padėkos raštai.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas