Socialinių būstų laukiančių gyventojų eilė sutrumpės

Šiais metais Socialinių būstų fondas pasipildys net 32 naujais butais. Kovo 8 dieną Savivaldybės vadovai – Meras Algirdas Neiberka, vicemeras Kazys Kiaulakis ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir Savivaldybės Investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus specialistai apsilankė S. Nėries g. 42 name, Vilkaviškio mieste, kur jau baigta įrengti 18 tokių butų.

Buvusiame bendrabutyje nauji socialiniai butai įrengti trečiajame ir ketvirtajame pastato aukštuose. Šios patalpos anksčiau buvo negyvenamos, o šiandien vaizdas yra pasikeitęs neatpažįstamai.

Minėtoje dalyje Savivaldybei priklausančio bendrabučio pastato įrengti 8 vieno kambario butai, 7 – dviejų, 2 – trijų ir 1 keturių kambarių butas.

Be to, kambariuose įrengti atskiri vonios kambariai su dušinėmis ar voniomis, virtuvėse įrengti garų surinktuvai, pastatytos spintelės su kriauklėmis bei viryklės.

Taip pat atlikta ir 1969 m. statyto S. Nėries g. 42 namo išorės renovacija. Šiuo metu socialinio būsto laukia 162 šeimos ir asmenys.

 

 

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas