Sporto salė namuose: ką verta įsigyti?

Jeigu anksčiau sportuoti namuose prisiversdavo nedidelė dalis žmonių, gyvenant pandemijos sąlygomis, asmeninė sporto salė namuose tapo atradimu daugeliui. Prie pasikeitusio gyvenimo ritmo prisitaikė ir sporto klubų darbuotojai, kurie ėmė vesti nuotolines sporto treniruotes, konsultuoti mitybos bei sporto programų klausimais. Kai kurie asmenys, gyvendami erdvesniuose namuose, sporto salę įsirengė garaže ar anksčiau buvusiame svečių kambaryje, o neturintys tokios galimybės – ėmė domėtis, koks smulkus inventorius taptų neatsiejamu nuo treniruočių namuose.

sporto salė namuoseJeigu turite planų įsigyti tam tikrus treniruoklius bei smulkesnę sporto įrangą, šių pasirinkimas tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse yra platus, tad belieka pasikonsultuoti su profesionalais ir peržvelgti turimas santaupas. Didesni pirkiniai kaip bėgimo takelis, laisvų svorių staklės ar daugiafunkciniai treniruokliai, piniginę gali priversti atverti plačiau. Esant būtinybei didesnių pirkinių įsigijimui pasiskolinti papildomai, daugiau informacijos rasite bendrovės tinklalapyje.

Kada reikalinga profesionalo konsultacija?

Pastebima tendencija, jog reguliariai sporto salėse besilankantys asmenys jau yra atradę savo mėgstamas treniruotes, tam skirtą inventorių ar jau minėtus didesnius treniruoklius bei žino, kaip taisyklingai jais naudotis. Šiuo atveju, norint sukurti sporto salę namuose, nėra būtina kreiptis konsultacijai pas profesionalius trenerius. Tiksliai žinodami, ko jums reikia, sporto inventoriaus galite ieškoti patys. Verta paminėti, jog rinkoje gausu ne tik naujų, bet ir naudotų treniruoklių, kurie tampa šiek tiek pigesniu sprendimu, negu įsigyjant visiškai naują treniruoklį.

Jeigu sportas namuose jums naujas atradimas – specialistai pirmiausia rekomenduoja kreiptis į sporto trenerius, kurie sudarys individualią sporto programą. Tai reiškia, jog norėdami, pavyzdžiui, sustangrinti kūną, auginti tam tikrų kūno grupių raumenis, turėsite atlikti tam skirtus pratimus, naudodami specialų inventorių. Tai gali būti svarmenys, gumos, įvairios lazdos. Turėdami sporto programą, su profesionalo pagalba išsirinksite jums labiausiai tinkančias priemones sportui namuose.

Populiariausi treniruokliai

Jeigu namuose turite pakankamai vietos ir galite sau leisti įsigyti treniruoklį, pateikiame populiariausius treniruoklius, kuriuos galime aptikti sportuojančių namuose būstuose.

Daugiafunkciniai treniruokliai suteikia galimybę treniruoti ne vieną kūno raumenų grupę. Dažniausiai jie yra skirti įvairių tipo pilvų preso raumenims ryškinti, pritaikyti atsilenkimams, prisitraukimams bei pratimams su apatine kūno dalimi atlikti. Daugiafunkcinis treniruoklis užima nemažą erdvės plotą, tačiau turint tam galimybių, tai gali tapti vieninteliu jūsų namuose esančiu sportiniu inventoriumi, suteikiančiu galimybę visapusiškai pasportuoti.

Mėgstantiems bėgioti tikru išsigelbėjimu tampa bėgimo takelis. Turėdami jį namuose, galėsite bėgioti bet kokiu oru, kad ir stebint jus įtraukiantį filmą ar serialą. Nuosavas bėgimo takelis tampa galimybe bėgioti net ir lauke lyjant, sningant, o taip pat šio treniruoklio dėka galite reguliuoti bėgimo greitį. Jeigu įprastų bėgimo takeliui funkcijų jums nepakanka, galite ieškoti takelio, turinčio bėgimo į kalną funkciją. Tai padės pasiekti efektyvesnių rezultatų bei pasunkins treniruotę.

Treniruoklis dviratis – dar vienas sprendimas, mėgstantiems minti visais metų laikais, nepaisant oro sąlygų. Šiuolaikiniai treniruokliai dviračiai turi įvairias papildomas funkcijas, sustiprinančias treniruotės efektyvumą, todėl turint namuose tokį dviratį ir sąžiningai jį minant, turint tikslą sustiprinti kojų raumenis, rezultatų galite pasiekti, atsižvelgiant į treniruočių dažnumą bei intensyvumą, pakankamai greitai.

Na, o jeigu nesate treniruoklių fanas ir pirmenybę teikiate nedideliam sporto inventoriui, jūsų namuose vietą turi atrasti svarmenys, šokdynė, pasipriešinimo gumos, kilimėlis, balansinė platforma bei mankštos kamuolys. Šių daiktų visiškai pakanka norint atlikti jėgos, funkcines treniruotes, taip pat nepamirštant treniruotis su savo kūno svoriu.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE