Stiprus vėjas vartė medžius

Liepos 22 d.,  pučiant stipriam vėjui, šalies ugniagesiai 23 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių ir nulaužtų šakų nuo važiuojamosios kelio dangos, automobilių ir gyvenamųjų namų. Po 5 kartus jiems teko vykti į Kauno ir Alytaus apskritis, 4 – į Vilniaus apskritį, po 2 kartus į Klaipėdos, Marijampolės ir Utenos apskritis ir po 1 kartą į Panevėžio, Šiaulių ir Tauragės apskritis.

Vakar, vidurdienį,  gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Jaunimo gatvėje, kieme ant automobilio nuvirto medis. Jis buvo užvirtęs ant automobilių „BMW“ ir „Honda“. Virsdamas nutraukė elektros laidus. Grandininiu pjūklu medis buvo supjaustytas ir pašalintas nuo automobilių.

Apie 15 val. Kaune,  Muzikos gatvėje, virsdamas medis kliudė du elektros stulpus. Elektros tinklų darbuotojai atjungė elektros tiekimą, po to ugniagesiai medį supjaustė ir pašalino.

Apie  pusę keturių dienos, Kaune, R. Kalantos gatvėje, medis kieme užvirto ant automobilio „Hyundai“. Atvykę ugniagesiai, pjūklu nupjovė medžio šaką ir ją patraukė nuo automobilio. 16 val. 38 min. pranešta, kad Radviliškyje, Maironio gatvėje,  ant gyvenamojo namo užvirto medis. Jis irgi supjaustytas ir pašalintas.

Ugniagesiai primena gyventojams, kad siaučiant vėjui ar žaibuojant, jie nepamirštų pasirūpinti saugumu.

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE