Su „Levski“ – lygiosiomis

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ treniruočių stovykloje Kipre per pirmąsias kontrolines rungtynes sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su viena stipriausių Bulgarijos komandų Sofijos „Levski“.

„Sūduvos“ ekipoje rungtynes pradėjo Ivanas Kardumas, Vaidas Slavickas, Aleksandras Živanovičius, Algis Jankauskas, Tero Mantyla, Andro Švrljuga, Giedrius Matulevičius, Mateuszas Cetnarskis, Gratas Sirgėdas, Paulius Golubickas ir Eligijus Jankauskas. Po keitimų antrajame kėlinyje į aikštę žengė Povilas Leimonas, Dominykas Barauskas ir Renatas Banevičius.

„Sūduva“ savo pavojingiausias progas susikūrė antrajame kėlinyje. Viename epizode bulgarų vartininkas išgelbėjo ekipą po A. Švrljugos smūgio, tačiau 77 min. „Levski“ gynyba buvo priversta kapituliuoti. Po M. Cetnarskio perdavimo iš aikštės krašto G. Matulevičius įsiveržė į baudos aikštelę ir parideno kamuolį D. Barauskui, kuriam beliko tik pataikyti į tuščius vartus.

Deja, persvara „Sūduva“ džiaugėsi labai trumpai. Jau 79 min. Davide’as Mariani įspūdingu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį po skersiniu ir išlygino rezultatą.

Po šių rungtynių „Sūduvos“ treneriai nusprendė atsisveikinti su peržiūroje dalyvavusiu suomiu T. Mantyla, o lenkas M. Cetnarskis liks bent iki kitų kontrolinių rungtynių, kurias marijampoliečiai žais penktadienį su Belgrado „Čukarički“.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE