Su Marijampolės pataisos namų direktoriumi aptarti pokyčiai įkalinimo įstaigų sistemoje

Gegužės 21 dieną, Savivaldybėje lankėsi ir su jos vadovais – Meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu bei jo pavaduotoja Daiva Rikliene – bendravo Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas, lydimas Veiklos organizavimo skyriaus vyriausiojo specialisto Renato Siaurusaičio.

2019 m. balandžio 1 d. įvyko biudžetinės įstaigos Kybartų pataisos namų reorganizavimas – ši įstaiga prijungta prie Marijampolės pataisos namų. Taigi, nuo minėto laikotarpio R. Kavaliauskas vadovauja ir Kybartuose esančiam sektoriui. Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriuje šiuo metu bausmę atlieka 397 nuteistieji, o pačiuose Marijampolės pataisos namuose – 926.

Kaip pasakojo įkalinimo įstaigos vadovas, reorganizavimo tikslas – optimizuoti šių įstaigų bendrąsias funkcijas ir jų valdymą, racionaliau naudoti materialinius ir finansinius išteklius, gerinti bausmių ir suėmimo vykdymą.

Su Savivaldybės vadovais aptarti struktūriniai pasikeitimai, pokyčiai visoje įkalinimo įstaigų sistemoje ir iš to iškylantys sunkumai. Savivaldybės vadovai domėjosi Kybartų sektoriaus veikla, kalinių užimtumo ir kitais klausimais.

Marijampolės pataisos namų vadovas išreiškė norą aktyviau įsijungti į visuomenines veiklas, kalbėjo, kad jo vadovaujama įstaiga mielai prisidėtų prie įvairių akcijų, miesto švenčių rengimo ir pan. Sutarta, kad tiek Savivaldybė, tiek Marijampolės pataisos namai aktyviau bendraus ir bendradarbiaus šiuo klausimu.

 

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas